Українська
 • Русский
 • Українська
 • Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний
  Українська
 • Русский
 • Українська
 • Фізіотерапевтичні процедури на дому

  Для лікування та реабілітації патологій опорно-рухового апарату фізіотерапевтичні процедури є одним з найбільш ефективних засобів, тому їх часто включають до програми лікування. Вони доповнюють істотні процеси організму людини, підсилюють тонус м’язів, нервів і судин, здійснюючи лікувальний та загально оздоровлювальний вплив.

  Клініка Медикасано активно застосовує широкий спектр фізіотерапевтичних процедур. Їх часто призначають в комплексі з унікальною методикою Легкі Рухи, адже правильно підібраний комплекс процедур дозволяє дуже швидко відновити захисні функції організму, усунути наслідки травм, операцій, захворювань, уникнути інвалідності і максимально повернути працездатність. Більшість фізіотерапевтичних процедур пацієнти Медикасано можуть отримати вдома.

  Фізіотерапевтичні процедури на дому

  В яких випадках звертатися до лікаря

  біль у спині, шиї, кінцівках, суглобах
  набряки
  запалення
  обмеженість рухів
  слабкість у м’язах
  розтяжіння чи розрив зв’язок і сухожиль
  наслідки ортопедичний або неврологічних операцій
  травми та переломи

  Як підготуватись до фізіотерапевтичних процедур вдома

  Пройти консультацію у лікаря. Це обов’язковий етап, адже для кожної процедури є показання і протипоказання.
  Пройти огляд і обстеження. Попередній діагноз лікар може поставити вдома, але для повноцінного обстеження доведеться відвідати клініку.
  Підготувати приміщення вдома. Підготуйте чисте, спокійне і комфортне місце для проведення процедури. Прийміть душ і оберіть зручний одяг.
  Виконуйте рекомендації лікаря. Зазвичай фізіотерапевтичні процедури не вимагають попередньої підготовки, але інколи треба зняти прикраси і т.п.

  Як проходить консультація в клініці
  МЕДИКАСАНО

  1

  Збір анамнезу.

  Лікування розпочинається з консультації лікаря під час якої він дізнається про симптоми, що вас турбують, історію хвороби, наявність хронічних патологій, обставини травми і т.д..
  2

  Огляд.

  Під час візуального огляду і пальпації лікар оцінює стан хребта, м’язів та інших структур, обсяг рухових можливостей, рівень фізичної спроможності.
  3

  Аналізи і апаратне обстеження.

  Для підтвердження попереднього діагнозу лікар повинен мати точні дані щодо стану організму.
  4

  Складається план лікування і реабілітації.

  На основі отриманий даних лікар встановлює діагноз і прописує персональний план терапії.
  Запишіться на прийом!

   Як діють фізіотерапевтичні процедури

   Фізіотерапевтичні процедури – це немедикаментозні методи впливу на тіло, що засновані на застосування властивості природних явищ (електричного струму, звуку, світла, температури, тиску, магнітного випромінювання та ін.) чи їх комбінацій.

   Залежно від типу процедури вона може здійснювати різний вплив на організм, але до загальних здібностей фізіотерапевтичних процедур відносять:

   • зняття або зменшення больового синдрому;
   • стимуляція кровообігу та току лімфи;
   • стимуляція роботи імунної системи;
   • прискорення регенерації тканин;
   • зняття набряку;
   • зменшення запалення;
   • стабілізація нейро-гуморальної регуляції;
   • підсилення ефективності медикаментозної терапії, ЛФК тощо.

   Фізіотерапевтичні процедури призначають як дорослим, так і дітям, адже вони є дуже ефективними у лікуванні та відновленні функцій опорно-рухового апарату.

   Фізіотерапевтичні процедури на дому - фото 2

   Діагностика

   До початку лікування та програми реабілітації обов’язково проводиться повноцінна діагностика пацієнта, адже без цього етапу неможливо підібрати ефективну програму терапії. У клініці Медикасано кожен пацієнт проходить повну детальну діагностику за наступними напрямками:

   Клінічний: огляд, пальпація, здача аналізів, апаратне обстеження;
   Розгорнути

   Які фізіотерапевтичні процедури можна пройти вдома?

   Фізіотерапевтичні процедури на дому - фото 3

   Деякі фізіотерапевтичні процедури пацієнти клініки Медикасано можуть отримати вдома. Це оптимальне рішення для літніх та маломобільних пацієнтів, дітей, а також для людей, що дуже зайняті та інших.

   Пацієнт повинен замовити послугу та вказати зручний час для візиту лікаря або кваліфікованої медсестри для проведення процедури вдома. Медичний працівник приїжджає у зазначений час з усім необхідним обладнанням.

   На дому клініка Медикасано дає можливість пройти наступні фізіотерапевтичні процедури:

   1. Електростимуляція – ця процедура передбачає вплив імпульсним перемінним електричним струмом високої частоти та напруги, проте діє м’яко і легко переноситься пацієнтами. Мікротоки розширюють судини і активізують кровообіг та регенерацію тканин. Ця процедура ефективно допомагає покращити рухливість суглобів, усунути набряк, біль, покращити стабільність і опороздатність кінцівки.
   2. Дарсонваль – дія низьковольтним але високочастотним струмом великої напруги, для потужного розслаблюючого ефекту, у випадках коли решта методів мають протипоказання.
   3. Електрофорез – класична популярна процедура. Вона передбачає введення медикаментів у тіло з використанням постійного слабкого електричного струму. Це значно підвищує їх ефективність та швидкість дії, покращує кровообіг. Також процедура допомагає зняти запалення, больовий синдром, має активну трофічну дію.
   4. Магнітолазерна терапія – це процедура, що передбачає одночасний вплив на тіло магнітного поля та низькоінтенсивного лазерного випромінювання. Вона має дуже м’який вплив, що чудово переноситься пацієнтами. До загальних ефектів процедури відносять: усунення набряку і запалення, больового синдрому, стимуляція обміну речовин, зниження рівня холестерину, підвищення рівня антиоксидантів, прискорення одужання.
   5. Магнітлазерультразвукова терапія – це інноваційна процедура, що передбачає вплив на тіло комбінацією трьох факторів: імпульсного магнітного поля, низькочастотного ультразвуку та оптичних лазерних променів червоного чи інфрачервоного типу. Процедура має активний комплексний ефект: знімає набряк, запалення, спазми, біль, а також здійснює мікромасаж на клітковому рівні, сприяє насиченню тканин киснем, розсмоктуванню спайок  та рубців, стимулює обмін речовин, активізує кровообіг та обмін речовин.

   Захворювання:

   Артрит
   Артроз
   Остеохондроз
   Сколіоз
   Міжхребцева грижа
   Травми
   Розтяжіння зв’язок
   Міозит
   Протрузії
   Ішіас
   Корінцевий синдром
   Наслідки інсульту
   Наслідки нейрохірургічних операцій
   Наслідки ортопедичних операцій

   Запишіться на прийом!

    Наші лікарі

    Величко Клавдія Володимирівна
    Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
    Докладніше
    Шуткін Юрій Петрович
    Ортопед-травматолог
    Докладніше
    Короткова Надія Олександрівна
    Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
    Докладніше
    Бурдіян Анатолій Миколайович
    Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
    Докладніше

    Запишіться на прийом!

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

     Клініка Медикасано є одним з найкращих медичних центрів у лікування патологій і травм опорно-рухового апарату. У клініці працює уважний висококваліфікований досвідчений медичний колектив, що допоможе швидко повернути функціональність тіла і його фізичну спроможність.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
     Комплексне лікування. План терапії і реабілітації включає різні методи і процедури, що разом дають швидкий і стійкий результат, допомагають всебічно охопити патологічний процес і досягти оздоровлювального ефекту.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
     Денний стаціонар і послуги на дому. Клініка пропонує лікування у зручному форматі. Пацієнти можуть проходити лікування амбулаторно, у денному стаціонарі чи вдома, залежно від стану та обставин.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
     Інноваційне медичне обладнання. Клініка має сучасне устаткування, що дозволяє проводити діагностику і процедури максимально точно та ефективно.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
     Унікальні методики. Клініка пропонує лікування і реабілітацію за ефективними власними методиками, що не мають аналогів.

     Відгуки пацієнтів про наші клініки

     Ухін Олександр
     Вік: 65
     Я звернувся вперше, і так як мене тут зустріли, я не очікував такої насолоди. З першої хвилини на консультації я зрозумів, що тут працюють професіонали. Відносини до пацієнта на найвищому рівні.
     Додано 4 Червня 2024 17:39
     Тараруєв Е.
     Вік: 41
     Звернувся до клініки для проходження реабілітації кінцівки. Дуже чудове ставлення персоналу, дбайливій підхід та чудовий результат. Військові проходять першочергове та безкоштовне лікування. Дякую всьому персоналу!!!!
     Додано 30 Травня 2024 20:51
     Валентина Тараруева
     Вік: 35
     Доброго дня! Хочу подякувати всьому персоналу клініки за чудове ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта який звернувся до вас. Так сталося що і моєму чоловіку потрібно було звернутися до вашої клініки, ми дуже задоволені результатом. Ви найкращі!
     Додано 30 Травня 2024 20:43
     Іващенко Олександр
     Вік: 32
     Гарний мед,заклад,ввічливий персонал,лікував спину,допомогло)
     Додано 18 Квітня 2024 10:42
     Сергiй
     Вік: 30
     Проходив реабілітацію по спині, ввічливий персонал, чиста клініка, військових лікують безкоштовно, дякую
     Додано 29 Березня 2024 17:35
     Шиятий Андрій
     Вік: 38
     Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
     Додано 14 Березня 2024 17:31

     Часті запитання

     Які фізіотерапевтичні процедури можна пройти вдома?

     Чи є протипоказання до проведення фізіотерапевтичних процедур?

     Скільки фізіотерапевтичних процедур треба зробити?