Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Фізіотерапевтичні процедури на дому

Для лікування та реабілітації патологій опорно-рухового апарату фізіотерапевтичні процедури є одним з найбільш ефективних засобів, тому їх часто включають до програми лікування. Вони доповнюють істотні процеси організму людини, підсилюють тонус м’язів, нервів і судин, здійснюючи лікувальний та загально оздоровлювальний вплив.

Клініка Медикасано активно застосовує широкий спектр фізіотерапевтичних процедур. Їх часто призначають в комплексі з унікальною методикою Легкі Рухи, адже правильно підібраний комплекс процедур дозволяє дуже швидко відновити захисні функції організму, усунути наслідки травм, операцій, захворювань, уникнути інвалідності і максимально повернути працездатність. Більшість фізіотерапевтичних процедур пацієнти Медикасано можуть отримати вдома.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у спині, шиї, кінцівках, суглобах
набряки
запалення
обмеженість рухів
слабкість у м’язах
розтяжіння чи розрив зв’язок і сухожиль
наслідки ортопедичний або неврологічних операцій
травми та переломи

Як підготуватись до фізіотерапевтичних процедур вдома

Пройти консультацію у лікаря. Це обов’язковий етап, адже для кожної процедури є показання і протипоказання.
Пройти огляд і обстеження. Попередній діагноз лікар може поставити вдома, але для повноцінного обстеження доведеться відвідати клініку.
Підготувати приміщення вдома. Підготуйте чисте, спокійне і комфортне місце для проведення процедури. Прийміть душ і оберіть зручний одяг.
Виконуйте рекомендації лікаря. Зазвичай фізіотерапевтичні процедури не вимагають попередньої підготовки, але інколи треба зняти прикраси і т.п.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Лікування розпочинається з консультації лікаря під час якої він дізнається про симптоми, що вас турбують, історію хвороби, наявність хронічних патологій, обставини травми і т.д..
2

Огляд.

Під час візуального огляду і пальпації лікар оцінює стан хребта, м’язів та інших структур, обсяг рухових можливостей, рівень фізичної спроможності.
3

Аналізи і апаратне обстеження.

Для підтвердження попереднього діагнозу лікар повинен мати точні дані щодо стану організму.
4

Складається план лікування і реабілітації.

На основі отриманий даних лікар встановлює діагноз і прописує персональний план терапії.
Запишіться на прийом!

  Як діють фізіотерапевтичні процедури

  Фізіотерапевтичні процедури – це немедикаментозні методи впливу на тіло, що засновані на застосування властивості природних явищ (електричного струму, звуку, світла, температури, тиску, магнітного випромінювання та ін.) чи їх комбінацій.

  Залежно від типу процедури вона може здійснювати різний вплив на організм, але до загальних здібностей фізіотерапевтичних процедур відносять:

  • зняття або зменшення больового синдрому;
  • стимуляція кровообігу та току лімфи;
  • стимуляція роботи імунної системи;
  • прискорення регенерації тканин;
  • зняття набряку;
  • зменшення запалення;
  • стабілізація нейро-гуморальної регуляції;
  • підсилення ефективності медикаментозної терапії, ЛФК тощо.

  Фізіотерапевтичні процедури призначають як дорослим, так і дітям, адже вони є дуже ефективними у лікуванні та відновленні функцій опорно-рухового апарату.

  Як діють фізіотерапевтичні процедури

  Діагностика

  До початку лікування та програми реабілітації обов’язково проводиться повноцінна діагностика пацієнта, адже без цього етапу неможливо підібрати ефективну програму терапії. У клініці Медикасано кожен пацієнт проходить повну детальну діагностику за наступними напрямками:

  Клінічний: огляд, пальпація, здача аналізів, апаратне обстеження;
  Розгорнути

  Які фізіотерапевтичні процедури можна пройти вдома?

  Які фізіотерапевтичні процедури можна пройти вдома?

  Деякі фізіотерапевтичні процедури пацієнти клініки Медикасано можуть отримати вдома. Це оптимальне рішення для літніх та маломобільних пацієнтів, дітей, а також для людей, що дуже зайняті та інших.

  Пацієнт повинен замовити послугу та вказати зручний час для візиту лікаря або кваліфікованої медсестри для проведення процедури вдома. Медичний працівник приїжджає у зазначений час з усім необхідним обладнанням.

  На дому клініка Медикасано дає можливість пройти наступні фізіотерапевтичні процедури:

  1. Електростимуляція – ця процедура передбачає вплив імпульсним перемінним електричним струмом високої частоти та напруги, проте діє м’яко і легко переноситься пацієнтами. Мікротоки розширюють судини і активізують кровообіг та регенерацію тканин. Ця процедура ефективно допомагає покращити рухливість суглобів, усунути набряк, біль, покращити стабільність і опороздатність кінцівки.
  2. Дарсонваль – дія низьковольтним але високочастотним струмом великої напруги, для потужного розслаблюючого ефекту, у випадках коли решта методів мають протипоказання.
  3. Електрофорез – класична популярна процедура. Вона передбачає введення медикаментів у тіло з використанням постійного слабкого електричного струму. Це значно підвищує їх ефективність та швидкість дії, покращує кровообіг. Також процедура допомагає зняти запалення, больовий синдром, має активну трофічну дію.
  4. Магнітолазерна терапія – це процедура, що передбачає одночасний вплив на тіло магнітного поля та низькоінтенсивного лазерного випромінювання. Вона має дуже м’який вплив, що чудово переноситься пацієнтами. До загальних ефектів процедури відносять: усунення набряку і запалення, больового синдрому, стимуляція обміну речовин, зниження рівня холестерину, підвищення рівня антиоксидантів, прискорення одужання.
  5. Магнітлазерультразвукова терапія – це інноваційна процедура, що передбачає вплив на тіло комбінацією трьох факторів: імпульсного магнітного поля, низькочастотного ультразвуку та оптичних лазерних променів червоного чи інфрачервоного типу. Процедура має активний комплексний ефект: знімає набряк, запалення, спазми, біль, а також здійснює мікромасаж на клітковому рівні, сприяє насиченню тканин киснем, розсмоктуванню спайок  та рубців, стимулює обмін речовин, активізує кровообіг та обмін речовин.

  Захворювання:

  Артрит
  Артроз
  Остеохондроз
  Сколіоз
  Міжхребцева грижа
  Травми
  Розтяжіння зв’язок
  Міозит
  Протрузії
  Ішіас
  Корінцевий синдром
  Наслідки інсульту
  Наслідки нейрохірургічних операцій
  Наслідки ортопедичних операцій

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано є одним з найкращих медичних центрів у лікування патологій і травм опорно-рухового апарату. У клініці працює уважний висококваліфікований досвідчений медичний колектив, що допоможе швидко повернути функціональність тіла і його фізичну спроможність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. План терапії і реабілітації включає різні методи і процедури, що разом дають швидкий і стійкий результат, допомагають всебічно охопити патологічний процес і досягти оздоровлювального ефекту.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар і послуги на дому. Клініка пропонує лікування у зручному форматі. Пацієнти можуть проходити лікування амбулаторно, у денному стаціонарі чи вдома, залежно від стану та обставин.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне медичне обладнання. Клініка має сучасне устаткування, що дозволяє проводити діагностику і процедури максимально точно та ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Унікальні методики. Клініка пропонує лікування і реабілітацію за ефективними власними методиками, що не мають аналогів.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Які фізіотерапевтичні процедури можна пройти вдома?

    Чи є протипоказання до проведення фізіотерапевтичних процедур?

    Скільки фізіотерапевтичних процедур треба зробити?