Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Біль в спині лікування в Миколаєві

Кожна людина стикалася з таким неприємним явищем, як біль у спині. Інколи він виникає через травму та швидко проходить сам по собі, але в інших випадках він є важливою ознакою серйозного захворювання, може ставати хронічним та значно знижувати якість життя людини.

Біль у спині – це симптом, який виникає через защемлення або подразнення нервових корінців і  вказує на травмування або певне захворювання. Він може мати різний характер: гострий або тупий, стріляючий, бути періодичним або постійним. Залежно від цього він вказує на ту чи іншу проблему зі здоров’ям.

За відсутності лікування в 10 – 25% випадків біль у спині стає хронічним та може привести до інвалідизації. Тому дуже важливо не відкладати лікування на потім. Точний діагноз та своєчасна комплексна консервативна терапія дозволять зекономити час та гроші, уникнути ризикованої операції, скоротити час госпіталізації. В МЕДИКАСАНО ви можете проходити амбулаторне лікування у зручний для вас час.

Клінічно доведені та ефективні методи лікування і реабілітації повернуть вас до життя без болю.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у шийному відділі;
біль у грудному відділі хребта;
біль у попереку;
тупий або хронічний біль;
біль, що посилюється під час руху;
обмеженість рухливості спини;
німіє нога, німіє рука;
падає зір, шум та дзвін у вухах;
нестабільний артеріальний тиск;
швидка втомлюваність;
біль в грудях при міжреберній невралгії;
біль в животі, спазм м’язів живота за відсутності захворювань внутрішніх органів та органів малого тазу

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте свої скарги, згадайте коли з’явились перші симптоми, коли вони посилюються.
Візьміть результати обстежень, знімки та медичну картку із зазначенням всіх діагнозів та лікування.
Підготуйтесь до розмови з лікарем. Він буде питати про образ життя, наявність алергії, хронічних захворювань, які ліки ви приймаєте тощо.
Вдягніть зручний одяг, який буде легко зняти та надягнути. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар дізнається про вашу історію хвороби, збирає загальні дані про стан організму, травми та операції, що були у вашому минулому.
2

Огляд

Лікар проводить загальний огляд і пальпацію, визначає стан хребта та м’язів. Може попросити виконати певні рухи.
3

Обстеження

Пацієнт здає аналізи, проходить обстеження на рентгені, УЗД, МРТ або КТ, плантографі та інших медичних приладах для встановлення точного діагнозу.
4

Складається план лікування

Маючи на руках всі дані, лікар встановлює діагноз та складає персональний план лікування. Пацієнти з гострим болем обслуговуються поза чергою!
Запишіться на прийом!

  Де виникає біль у спині?

  Біль може виникати в різних відділах спини: від шийного до крижового, і іррадіювати в кінцівки, внутрішні органи, супроводжуватись втратою чутливості кінцівок, слабкістю та іншими симптомами.

  Тупий біль, як правило, виникає через травмування або запалення м’яких тканин спини. В цьому разі він не посилюється через рухи або зміну положення.

  Тупий біль вказує на захворювання хребта, якщо його інтенсивність та характер змінюються через рухи або зміну положення тіла.

  Різкий біль виникає через травми хребта і суглобів, протрузії, міжхребцеві грижі тощо. Він супроводжується обмеженістю рухливості спини, онімінням кінцівок та іншими неврологічними симптомами.

  Сильний біль також виникає при радикуліті і супроводжується запаленням, болем та спазмами м’язів.

  Де виникає біль у спині?

  Діагностика

  Клініка МЕДИКАСАНО приділяє діагностиці дуже велику увагу, адже від її точності залежить ефективність терапії. Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  1. Клінічні обстеження. Збирається повний анамнез, проводяться аналізи, обстеження з використанням медичного обладнання.
  2. Функціональні тести. Вони допомагають визначити функціональність тіла та фізичні можливості пацієнта. Лікар оцінює стан м’язів і хребта, просить виконати прості рухи, проводить пальпацію.
  3. 3D-Діагностика на ранніх стадіях та для відстеження динаміки лікування між рентгенологічними обстеженнями.
  4. Обстеження. Для встановлення діагнозу пацієнт здає аналізи і проходить апаратне обстеження на рентген-апараті, КТ, МРТ, УЗД.
  5. Консультації вузькопрофільних фахівців. Командний підхід дає можливість підійти до лікування різнопланово та досягти всебічного результату.
  Лабораторні аналізи використовується для оцінки загального стану організму, наявність запалення та отримання інших даних.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Препарати використовуються для блокування болю, зняття запалення та покращення самопочуття пацієнта. У критичних випадках проводиться медикаментозна блокада.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Міжхребцеві грижі
   Протрузії
   Сколіоз
   Порушення постави
   Ішіас
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО має дуже високі рейтинги завдяки професійності лікарів, комплексному підходу і власним методикам, що забезпечують ефективне лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування і відновлення, який дає хороший і стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Можливість лікування у денному стаціонарі. Людина може розпочати реабілітацію чи лікування навіть перебуваючи на госпіталізації. В клініці він постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання та унікальні тренажери. Для діагностики та лікування використовують інноваційні прилади.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про біль у спині

    Чому може виникати біль у спині?

    Як лікується біль у спині?

    Коли звернутись до лікаря при болю у спині?

    Хто лікує біль у спині?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?