Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Обмеження рухів лікування в Миколаєві

Рух – це життя, запорука здоров’я і повноцінного існування, тому, якщо у людини виникає обмеженість рухів принаймні однієї частини тіла, це викликає значний дискомфорт.

Обмеження рухливості – це тривожний стан, який сигналізує про необхідність негайної діагностики і лікування. Інколи воно виникає через незначну травму чи втому і з часом проходить самостійно, але в деяких випадках цей стан є наслідком розвитку дегенеративних змін та хвороб, тому дуже важливо вчасно з’ясувати причину і за призначенням лікарів розпочати лікування, щоб уникнути погіршення стану і втрати працездатності.

Клініка Медикасано спеціалізується на відновленні руху та рухових можливостей, поверненні до повноцінного життя людини. Унікальні методики клініки допомагають максимально усунути обмеженість рухів, а також причину їх виникнення. Навіть, якщо причина полягає у дегенеративних змінах внаслідок хронічних захворюваннь (наприклад, парези кінцівок, параліч, хвороба Паркінсона, стани після інсульту тощо) досвідчені лікарі клініки мають весь необхідний арсенал сучасних методів і обладнання для результативного лікування та значного покращення стану пацієнта.

В яких випадках звертатися до лікаря

обмеженість рухів
біль у спокої та під час руху
відчуття скутості в суглобах
набряк
травма

Як підготуватись до прийому лікаря

Продумайте коли з’явилась обмеженість рухів, якими симптомами вона супроводжується, за яких обставин ви відчуваєте найбільший дискомфорт.
Візьміть медичну картку і дані всіх попередніх обстежень, призначене лікування, інформацію про травми чи операції у минулому.
Підготуйтесь до огляду, пальпації, опитування в клініці.
Оберіть комфортний одяг, щоб вам було зручно під час діагностики. Якщо є суттєва обмеженість рухів, візьміть із собою помічника.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар проводить детальне опитування, дізнається про діагностовані хвороби, наявні симптоми, обставини травми і т.д.
2

Огляд і пальпація.

Лікар вивчає стан кісток, м’язів, шкіри, м’яких тканин. Також він проводить функціональні тести для визначення можливого обсягу рухів.
3

Обстеження

Результати огляду підтверджується за допомогою сучасного медичного устаткування. З цією метою пацієнту призначається рентгенографія, МРТ, КТ, УЗД, лабораторний скринінг та інші методи діагностики.
4

Складається індивідуальний план лікування

Після встановлення діагнозу лікар розробляє персональний план лікування з урахуванням стану пацієнта та індивідуальних особливостей його організму.
Запишіться на прийом!

  Чому виникає обмеження рухів?

  Обмеження рухів у кінцівках може виникати через різні причини, бути наслідком травми або ознакою розвитку широкого спектра захворювань. До найбільш розповсюджених причин обмеження рухливості відносять:

  • Артрит, ревматоїдний артрит, артроз. Дистрофічні захворювання суглобів призводять до обмеження рухів, руйнування структур суглобів та інвалідізації
  • Травми. Переломи кісток, розтяжіння, розриви м’язів, зв’язок, сухожиль призводять до тимчасової або повної втрати рухливості. Тому, без належного лікування і реабілітації стан обмеження рухливості може стати постійним
  • Перевантаження м’язів. Через надмірні навантаження може виникнути гіпертонус і обмеженість рухів
  • Захворювання хребта: грижі, протрузії, сколіоз та інші дегенеративні зміни призводять до обмеження рухів суглобів спини та хребта
  • Захворювання сухожиль: тендиніт, апофізіт та інші хвороби призводять до обмеження рухливості
  • Вроджені аномалії опорно-рухового апарату
  • Обмеженість рухів – це не тільки дискомфорт пацієнта. Без належної терапії і реабілітації обмеженість рухів з часом вона призводить до інвалідності, тому дуже важливо своєчасно пройти обстеження і почати комплексне консервативне лікування і реабілітацію.
  Чому виникає обмеження рухів?

  Діагностика

  Важливим етапом лікування будь-якої патології є діагностика. Оскільки обмеженість рухів викликає велика кількість патологій, важливо точно з’ясувати причину виникнення симптому.

  В клініці Медикасано діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний. Збір анамнезу, апаратні обстеження, пальпація, огляд, аналізи, опитування
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Консервативне лікування обмеженості рухів в клініці Медикасано

   Консервативне лікування обмеженості рухів в клініці Медикасано

   Клініка Медикасано спеціалізується на комплексному консервативному лікуванні і реабілітації захворювань опорно-рухового апарату, кістково-м’язової системи, периферичної нервової системи та судин. Досвідчені лікарі ФРМ, терапевти, фізіотерапевти, неврологи, ортопеди-травматологи, вертебрологи, судинні хірурги, флебологи та інші фахівці разом з кваліфікованим медичним персоналом допомагають повернути рухові можливості, що були втрачені чи обмежені через різні причини.

   Медикасано має унікальні методики, що дають чудові клінічні результати:

   1. SanoSpine – для лікування і реабілітації захворювань хребта, неврологічних і судинних патологій
   2. Легкі Рухи – для відновлення рухливості, посттравматичної та нейрореабілітації.

   В рамках цих методик пацієнту можуть бути призначені:

   • кінезітерапія у поєднанні з вертебро-суглобовою гімнастикою
   • відновлювальна і дихальна гімнастика SRgym
   • міофасціальний реліз
   • лікувальний масаж
   • апаратні фізіотерапевтичні процедури
   • фізичні вправи на спеціальних тренажерах для активної розробки і навантаження, пасивної розробки суглобів
   • грязелікування
   • постізометрична релаксація
   • дозоване витягування хребта
   • ударно-хвильова терапія, магнітоіндукційна терапія, КВЧ терапія, мультихвильова лазерна терапія, нейростимуляція, міостимуляція, інші методи апаратної фізіотерапії

   Захворювання

   Артрит
   Артроз
   Сколіоз
   Міжхребцева грижа
   Протрузія
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО користується чудовою репутацією завдяки відповідальності, увазі до кожного пацієнта і передовим ефективним методикам лікування.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне консервативне лікування і реабілітація за індивідуальними програмами. Робота з кожним пацієнтом проводиться індивідуально, на кожному етапі лікар контролює і коригує план лікування для досягнення максимально ефективного результату
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. У клініці створено всі умови для комфортного амбулаторного лікування пацієнтів у будь-якому стані і надання повного комплексу медичних послуг
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики. Три власні запатентовані методики лікування і реабілітації Медикасано дають ефективний і швидкий результат, а також дають можливість уникнути ризикованих і дороговартісних операцій
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Інноваційне обладнання. Клініка має сучасне діагностичне і лікувальне обладнання та тренажери для проведення діагностики, процедур і тренувань

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про обмеженість рухів

    Через що виникає обмеженість рухів?

    Як відновити рухливість тіла?

    Як зрозуміти, що є обмеженість у рухах?