Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Контрактури суглобів лікування у Миколаєві

Контрактура суглоба – це стан, під час якого суглоб втрачає гнучкість, зменшується амплітуда його руху через структурні зміни некісткових тканин (м’язів, сухожиль і зв’язок). Вони розвиваються коли еластичні тканини замінюються нееластичними, утворюються кальцинати, часто контрактури є наслідком нейропатій. Такий суглоб не можна повністю розігнути, зігнути, здійснити оберти. Під час розвитку контрактур атрофуються м’язова тканина і нервові закінчення, що з часом призводить до знерухомлення суглоба і втрати функціональності всієї кінцівки.

Контрактури діагностуються у людей різного віку та роду занять, однак, найбільше до них схильні люди похилого віку, пацієнти після іммобілізації, люди із захворюваннями суглобів (артроз, артрит та ін.), неврологічними патологіями, спортсмени.

На початкових стадіях контрактури непомітні, але поступово людина починає відчувати дискомфорт у суглобах, їх обмеженість в рухах, тому  саме на цьому етапі необхідно обов’язково звернутись до лікаря.

Адаптаційні контрактури розвиваються повільно, а запальні можуть розвинутися навіть за декілька тижнів, тому при виникненні ознак хвороби не можна зволікати.

Клініка Медикасано пропонує комплексне консервативне лікування контрактур суглобів в Миколаєві. Унікальні методики лікування і реабілітації дають чудовий ефект та швидкий результат.

В яких випадках звертатися до лікаря

тугорухливість суглоба
біль
набряк
тривале перебування суглоба в одному стані
якщо інша людина може розігнути суглоб, але він одразу повертається у попередній стан, клацаючий палець

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте скарги. Згадайте коли з’явилися перші ознаки патологічного процесу, як вони проявляються і через які фактори.
Візьміть історію хвороби, дані про попереднє лікування, операції, травми, результати обстежень і аналізів.
Підготуйтесь до огляду і діагностики. Оберіть зручний одяг, щоб вам було легко зняти і надягти його під час діагностики.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар вивчає медичну картку пацієнта, детально опитує його щодо симптомів, що його турбують, травми у минулому, наявність хронічних захворювань тощо
2

Огляд

Лікар проводить огляд суглоба, пальпацію, функціональні тести, щоб визначити рухові можливості і фізичну спроможність пацієнта.
3

Обстеження

Результати огляду необхідно підтвердити даними обстежень на медичному обладнанні. Пацієнту можуть бути призначені УЗД, МРТ, КТ, рентгенографія, лабораторний скринінг та інші методи досліджень
4

Складається план лікування

Маючи на руках повну інформацію лікар розробляє оптимальний план лікування пацієнта. На цьому етапі можуть бути залучені інші вузькопрофільні фахівці мультидисциплінарної команди лікарів.
Запишіться на прийом!

  Види і причини виникнення контрактури суглобів

  Контрактура суглоба переважно діагностуються у дорослому і літньому віці. Як правило це набуте захворювання, але інколи зустрічаються випадки вроджених контрактур суглобів.

  Набуті контрактури розділяють на декілька типів:

  • артрогенні – виникають внаслідок травм і ударів суглоба, вивиху, перелому кістки
  • професійні
  • десмогенні – виникають через запальні захворювання
  • міогенні – розвиваються через ураження м’язів
  • неврологічні – розвиваються через патології роботи ЦНС, черепно-мозкові травми, порушення кровообігу у мозку
  • дерматогенні – виникають після опіку шкіри
  • сухожильні – причиною є травми сухожиль
  • іммобілізаційні – виникають після тривалої вимушеної нерухомості

  До найбільш розповсюджених причин виникнення контрактур відносять:

  • травми (розрив сухожилля, переломи, забої)
  • запальні процеси
  • артрит
  • артроз
  • втрата еластичності тканин
  • рубцювання м’язів
  • порушення кровопостачання кінцівки
  Види і причини виникнення контрактури суглобів

  Діагностика

  Для ефективного лікування діагностика має визначальну роль, тому в клініці Медикасано діагностиці приділяють особливу увагу. Обов’язкові напрямки обстеження:

  Клінічний. Збір анамнезу, огляд, пальпація, апаратне обстеження, лабораторний скринінг
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Консервативне лікування контрактур суглобів в клініці Медикасано

   Консервативне лікування контрактур суглобів в клініці Медикасано

   Клініка Медикасано застосовує власні унікальні методики комплексного консервативного лікування контрактури суглоба без операцій та з мінімальним використанням медикаментів.

   Лікування контрактури суглоба спрямоване на:

   • зниження чи повне усунення болю і запалення
   • збільшення обсягу рухів у суглобі
   • нормалізацію обмінних процесів у тканинах суглоба
   • зняття спазму м’язів
   • покращення трофіки кісткової, хрящової і м’язової тканин
   • прискорення регенерації суглоба
   • відновлення працездатності пацієнта

   За методиками комплексного консервативного лікування і ребілітації Легкі Рухи та SanoSpine, лікарі Медикасано складають індивідуальний план лікування який може включати:

   • відновлювальна і дихальна гімнастика SRgym
   • міофасціальний реліз
   • лікувальний масаж
   • відновлювальна кінезітерапія у поєднанні з вертебро-суглобовою гімнастикою
   • апаратні фізіотерапевтичні процедури, лазерна терапія, магнітоіндукційна терапія, ударно-хвильова терапія та інші ефективні методи фізичного впливу
   • фізичні вправи на спеціальних тренажерах для активної розробки і навантаження, пасивної розробки суглобів
   • грязелікування

    

   Захворювання

   Артрит
   Артроз
   Тендиніт
   Контрактура
   Контрактура Дюпюітрена
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО має дуже високі рейтинги завдяки професійності лікарів, комплексному підходу і власним методикам, що забезпечують ефективне лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальні комплексні програми лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальна програма лікування і реабілітації з урахуванням індивідуальних особливостей організму та стану
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть отримати повний комплекс медичних послуг і розпочати лікування навіть під час госпіталізації, або одразу після госпіталізації
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне оснащення клініки. Медикасано має сучасне медичне і діагностичне обладнання а також тренажери для точної діагностики, результативного та ефективного лікування
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Унікальні методики Медикасано. Клініка має власні методики комплексного консервативного лікування і реабілітації, що не мають аналогів. Створені найкращими фахівцями, вони дозволяють досягти значного прогресу навіть у дуже складних випадках.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про контрактури суглобів

    Що таке контрактури суглобів?

    Чому виникає контрактура суглоба?

    Чи можна вилікувати контрактуру суглоба?