Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

ТЕКАР-терапія

ТЕКАР-терапія – це інноваційна фізіотерапевтична процедура, яка передбачає використання особливого високочастотного струму, що нагріває тканини. Також ця процедура відома під назвою  «контактна діатермія» або «ендотермічна терапія».

Прогрівання дозволяє розширити судини і активізувати кровообіг в необхідній ділянці. В результаті знімається набряк, запалення та активізується регенерація клітин, також підвищується еластичність тканин, їх трофіка, покращується плинність суглобової рідини.

Процедура проходить безпечно і безболісно для пацієнта.

Ця методика була розроблена для швидкої реабілітації професійних спортсменів після травм, але наразі з її допомогою лікують хронічний біль та полегшують стан при різних патологіях. ТЕКАР-терапія знайшла широке застосування в неврології, травматології та ортопедії.

ТЕКАР-терапія часто включається до програм лікування за комплексними методиками SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex клініки МедикаСано. Вона чудово поєднується з іншими фізіотерапевтичними процедурами, ЛФК та іншими терапевтичними заходами.

Її швидкий знеболювальний ефект дає можливість значно зменшити або відмовитись від використання медикаментозних препаратів.

В яких випадках звертатися до лікаря

больовий синдром у попереку, шиї, спині, плечі;
міалгія (біль у м’язах);
контарктури;
артроз, артрит;
розтяжіння зв’язок чи сухожиль;
забої;
перелами кісток;
неврологічні симптоми.

Як підготуватись до процедури ТЕКАР-терапія

Отримати консультацію у лікаря. Ця процедура проводиться виключно за призначенням лікаря, тому перше, що вам потрібно зробити – це записатися на прийом.
Пройти огляд та діагностику. Лікар проводить опитування, огляд та інструментальне обстеження для встановлення діагнозу.
Прийняти душ та зручно одягтися. Для проведення фізіотерапевтичних процедур тіло має бути чистим, а одяг досить зручним, щоб ви могли швидко одягнутися та роздягнутися.
Заплануйте справи так, щоб після процедури не було значних фізичних навантажень.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікування в клініці розпочинається з детального опитування, з’ясування історії хвороби та сімейного анамнезу.
2

Огляд

Лікар проводить огляд і пальпацію для визначення стану м’язів і кісток, а також рухових можливостей і фізичної спроможності. Він може попросити виконати прості рухи або вправи.
3

Обстеження

Для підтвердження діагнозу завжди потрібно здати аналізи і пройти апаратне обстеження.
4

Складання індивідуального плану лікування.

Лікар консультується з колегами та складає персональний план терапії, процедур та інших заходів для повного одужання.
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура ТЕКАР-терапія

  Прогрівання тканин під час ТЕКАР-терапії відбувається завдяки впливу електромагнітного поля, що створює спеціальний прилад. Під час процедури прогрівається лише невелика зона, але є можливість здійснювати вплив навіть на м’язові вузли, що знаходяться дуже глибоко.

  Під час курсу ТЕКАР-терапії відбувається:

  • підвищення метаболічної активності;
  • зниження в’язкості м’язових тканин;
  • посилення оксигенації та кровообігу;
  • стимулювання відтоку лімфи;
  • прискорення регенерації тканин.

  Процедура проходить дуже комфортно та приємно для пацієнта. До її переваг відносять:

  • швидкий ефект – біль значно зменшується вже після першого сеансу;
  • можливість значно скоротити час реабілітації;
  • безпечність для здоров’я пацієнта.

   

  Як діє процедура ТЕКАР-терапія

  Діагностика

  Для того, щоб лікування було максимально ефективним дуже важливо правильно встановити діагноз, тому обстеженню в клініці МедикаСано приділяється особлива увага. Вона проводиться за трьома напрямками:

  Клінічний: огляд, пальпація, здача аналізів, апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультації та діагностика.

  Пацієнт проходить повне обстеження для визначення типу патології, наявності показань і протипоказань для проведення процедури.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Бурсит
   Остеохондроз
   Невралгія
   Артроз
   Люмбаго
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   ТЕКАР терапія
   до 30 хв 595 грн
   ТЕКАР терапія з інструментальним масажем
   до 40 хв 795 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МедикаСано є лідером в лікуванні та реабілітації пацієнтів з патологіями опорно-рухового апарату. Кожен пацієнт отримує повний комплекс послуг, що дозволяють досягти повного одужання або максимального відновлення після важких травм або захворювань.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. Для кожного пацієнта складається план терапії, що включає фізіотерапевтичні процедури, ЛФК, масажі, медикаментозну терапію та інші заходи, що в комплексі дають швидкий і стійкий результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Можливість лікування в умовах денного стаціонару забезпечує пацієнту постійний професійний медичний догляд і дозволяє лікарю одразу реагувати на динаміку.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Клініка МедикаСано вдало практикує власні методики (SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex), що довели свою клінічну ефективність та досягти чудових результатів без операцій навіть для пацієнтів у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання. Клініка укомплектована медичним обладнанням останнього покоління, що дозволяє проводити діагностику і процедури максимально ефективно і точно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є протипоказання до ТЕКАР-терапії?

    Чи боляче проходити процедури ТЕКАР-терапії?

    Який ефект має ТЕКАР-терапія?