Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікар невролог

Невролог – це спеціаліст, який проводить діагностику, терапію і профілактику патологій периферичної і центральної нервової системи, які часто є наслідком захворювань опорно-рухового апарату, або причиною порушень рухових функцій.

Неврологічні розлади мають велику кількість різних і дуже часто неспецифічних ознак, серед яких найбільш розповсюдженим є біль, скутість рухів або оніміння. Якщо ви помітили певні проблеми у роботі нервової системи, не зволікайте – патологічні процеси у нервовій системі є дуже небезпечними, тож варто розпочати лікування якомога скоріше.

В клініці МЕДИКАСАНО ви можете отримати консультацію, пройти діагностику і лікування у досвідчених висококваліфікованих лікарів. Індивідуальний підхід, унікальні методики лікування і провідне обладнання дозволяють швидко і ефективно проводити лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.

В яких випадках треба звернутися до невролога?

Головний біль
Запаморочення
Оніміння і поколювання в тілі
Слабкість м’язів
Біль спині, кінцівках, обличчі, шиї чи по всьому тілі
Проблеми із сном
Проблеми із мовленням
Втрата концентрації уваги та пам’яті
Хиткість ходи
Проблеми із координацією рухів
Неконтрольований рух кінцівок

Як підготуватись до прийому лікаря

Згадайте всі симптоми, що вас турбують, коли вони з’явились, коли посилюються, коли зникають тощо.
Візьміть із собою історію хвороби та результати всіх попередніх обстежень.
Підготуйтесь до бесіди з лікарем. Під час збору анамнезу треба розповісти про генетичну схильність до певних захворювань (якщо вона є), тривожні симптоми, їх вираженість та частота, які препарати ви приймаєте тощо.
Вдягніться так, щоб під час обстеження вам було комфортно і ви могли б легко роздягнутись та вдягнутись. Якщо не буде протипоказань, після консультації з лікарем, Вам можуть запропонувати безкоштовне перше заняття з реабілітологом.

Як проходить консультація у невролога в клініці МЕДИКАСАНО
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Під час збору анамнезу треба надати всю інформацію про вашу історію хвороби, розповісти про генетичну схильність до певних захворювань (якщо вона є), тривожні симптоми, їх вираженість та частота, які препарати ви приймаєте тощо.
2

Огляд

Невролог перевіряє рефлекси, силу м’язів, чутливість шкіри до больових подразників і температурних, координацію рухів, здатність оцінювати стан тіла у просторі.
3

Обстеження

Лікар призначає здачу аналізів та апаратне обстеження за необхідності: МРТ, КТ, Рентген, Денситометрію, ЕНМГ, ехоенцефалографію, дуплексне сканування, УЗД та ін.
4

План лікування

Маючи на руках всі дані і результати обстеження, лікар визначає діагноз та складає індивідуальний план лікування. За необхідності він консультується з іншими фахівцями. Якщо людина не здатна самостійно відповідати на питання, з нею обов’язково повинен бути близький родич чи друг, який може описати ситуацію та надати необхідну інформацію. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Що лікує невролог?

  Дуже часто до невролога звертаються у зв’язку із такими патологіями, як неврит, радикуліт та остеохондроз, інсульт тощо. Проте невролог здійснює або долучається до лікування великої кількості патологій:

  • корекція постави, сколіоз;
  • лікування захворювань хребта;
  • відновлення рухливості, розробка контактур;
  • реабілітація після травм і бойових поранень, медикаментозного лікування захворювань опорно-рухового апарату та інсульту;
  • реабілітація після нейрохірургічних операцій, видалення гриж тощо.
  Що лікує невролог?

  Діагностика

  В клініці МЕДИКАСАНО діагностиці приділяється велика увага, адже від її точності залежить успіх лікування. Неврологічний огляд включає обстеження всіх функцій нервової системи: від периферичних нервів та системи адаптації до головного мозку. 

  Діагностика може включати наступні обстеження:

  • УЗД, КТ, МРТ, Рентген;
  • Денситометрія та оцінка ризику переломів
  • ехоенцефалграфія;
  • люмбальна пункція;
  • дуплексне сканування;
  • електронейроміографія;
  • лабораторний скринінг, який надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.

  Основні напрямки діагностики:

  Клінічний: збір анамнезу, огляд, обстеження, аналізи;
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Лікування у клініці МЕДИКАСАНО проводиться комплексно.

  Після обстеження невролог складає індивідуальний план лікування із застосуванням широкого кола методів консервативного лікування. Він може включати:
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   астенічний синдром
   остеохондроз
   спондильоз
   міжхребцеві грижі
   викривлення хребта
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Високий рівень професійності і великий практичний досвід лікарів, а також сучасне обладнання клініки забезпечують ефективність лікування пацієнтів із різними нервовими розладами навіть у важкому стані. До переваг клініки МЕДИКАСАНО відносять:
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування, що включає різні прогресивні методики, які забезпечують швидкий позитивний і стабільний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Ви можете розпочати лікування, перебуваючи на госпіталізації (з дозволу лікаря) чи одразу після неї, навіть в стані загострення хвороби, який не передбачає обов’язкової госпіталізації і допускає амбулаторне лікування, до того ж пацієнти з гострим болем приймаються позачергово. Пацієнт постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу та лікаря. Завдяки застосуванню комплексного підходу до лікування в умовах Денного стаціонару, контролю процесів і динаміки з боку мультидисциплінарної команди лікарів, значно прискорюється нормалізація стану пацієнта, швидше відбувається перехід до активних реабілітаційних вправ, що значно скорочує період лікування і реабілітації та суттєво підвищує результативність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні авторські методики. Лікарі клініки застосовують власні методики з доведеним клінічним ефектом, які демонструють чудові результати під час лікування, профілактики, відновлення і реабілітації пацієнтів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання і унікальні тренажери дозволяють максимально точно і ефективно проводити кожну процедуру. Клініка МЕДИКАСАНО має у своєму розпорядженні найбільший асортимент високотехнологічних методів апаратної фізіотерапії, які у поєднанні з медикаментозною терапією дозволяють досягати швидкого покращення фізичного стану, усунення больового синдрому, інших симптомів і запальних процесів викликаних основним та супутніми захворюваннями, швидкого відновлення та одужання.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Які захворювання лікує невролог?

    Як проходить консультація у невролога?

    Коли треба звернутися до невролога?