Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Маніпуляційні послуги

Уколи, перев’язки та інші маніпуляційні послуги є необхідними на певному етапі лікування, а також часто проводяться для профілактики захворювань. Деякі з цих маніпуляцій можна робити і вдома, однак, якщо у людини немає відповідної підготовки та стерильних умов може відбутися інфікування, крім того, сама процедура може бути проведена невірно, що вплине на ефективність лікування.

Медичні маніпуляції – це певні дії, що передбачають ручний, або інструментальний вплив на тіло з метою позитивного лікувального ефекту.

Найбільш розповсюдженими маніпуляційними послугами є уколи та постановка крапельниці, але цим послуги маніпуляційного кабінету не обмежуються.

У клініці Медикасано надається повний спектр маніпуляційних послуг. З пацієнтами працюють кваліфіковані лікарі та медсестри. Послуги надаються у стерильному повністю обладнаному кабінеті.

В яких випадках звертатися до лікаря

болі у спині, суглобах, кінцівках;
травма;
спазми м’язів;
розтяжіння або розрив зв’язок чи сухожиль;
реабілітація після операції чи захворювання;
набряклість суглобів, кінцівок;
запалення;
підвищення температури.

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на прийом до лікаря. Усі маніпуляційні процедури проводяться виключно з призначення лікаря.
Пройти огляд і обстеження. Для призначення процедури лікар повинен зібрати повний анамнез та встановити точний діагноз.
Вдягніться зручно, щоб вам було легко роздягнутися та було комфортно протягом процедури. Якщо процедура тривала (наприклад, крапельниця), візьміть із собою книгу або гаджет, щоб не нудьгувати цей час.
Дотримуйтесь рекомендацій лікаря. Залежно від типу процедури може знадобитись різна підготовка. Наприклад, зразки крові здають натщесерце, для УЗД може знадобитись випити певну кількість води тощо.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Лікар проводить детальне опитування щодо ваших симптомів, загального стану організму, наявності хронічних захворювань, алергії тощо.
2

Огляд і пальпація.

Лікар проводить візуальний огляд і пальпацію, а також може попросити виконати певні рухи для оцінки фізичних можливостей.
3

Обстеження.

Для точного встановлення діагнозу проводиться апаратне обстеження на сучасному обладнанні.
4

Складається план лікування.

Практично в кожному випадку він включає певні медичні маніпуляції, які ви можете отримати безпосередньо у клініці.
Запишіться на прийом!

  Види маніпуляційних послуг та їх призначення

  Клініка Медикасано надає широкий спектр маніпуляційних послуг. Їх розділяють на декілька категорій:

  • діагностичні: вимір ваги, зросту, окружності грудної клітки, голови, проби на чутливість до медикаментів, забір біологічних матеріалів для аналізів, апаратні та інструментальні дослідження (ЕКГ, рентген, КТ та ін.);
  • лікувальні: накладення та зняття пов’язок, швів, введення ін’єкцій, крапельниць, лікувальні блокади, пункцій суглобів та ін.

  Найбільш популярною послугою є введення ін’єкцій. Розрізняють декілька способів проведення цієї процедури:

  • підшкірна;
  • внутрішньошкірна;
  • внутрішньом’язова;
  • внутрішньовенна.

  Другою за популярністю послугою є встановлення крапельниці. Ця маніпуляція передбачає введення лікувальних препаратів парентерально за допомогою крапельниці. Вони призначаються як для лікування, так і для профілактики широкого спектра патологій.

  Види маніпуляційних послуг та їх призначення

  Діагностика

  Діагностика має визначальне значення для призначення і проведення ефективного лікування, тому лікарі клініки Медикасано приділяють цьому етапу велику увагу. Пацієнти проходять всебічне ретельне обстеження за трьома напрямками:

  Клінічний. Включає збір анамнезу, огляд, пальпацію, здачу аналізів, апаратне обстеження. Цей комплекс дій дозволяє отримати максимально точну інформацію щодо стану організму.
  Розгорнути

  Як проходять маніпуляційні процедури в клініці МЕДИКАСАНО

  Як проходять маніпуляційні процедури в клініці МЕДИКАСАНО

  Клініка Медикасано має сучасний маніпуляційний кабінет, обладнаний усім необхідним для проведення маніпуляційних послуг. Кваліфіковані медсестри мають відповідну підготовку та великий досвід роботи з пацієнтами у різному стані.

  Процедури проводяться за встановленими сучасними нормами і стандартами, в стерильних умовах та з використанням одноразових інструментів.

  Пацієнт має прийти у зазначений час і мати направлення від лікаря.

  До переваг клініки Медикасано відносять:

  1. Можливість отримати послугу у зручний для вас час.
  2. Відсутність черг – вам не доведеться гаяти власний час на очікування біля кабінету.
  3. Неухильне дотримання санітарних норм. Персонал виконує усі прописані вимоги, тож ви можете бути впевнені у стерильності та безпеці для вашого здоров’я.
  4. Повний комплекс маніпуляційних послуг. Ви можете отримати всі послуги у клініці, заощадивши час та гроші.
  5. Високий професіоналізм та турботливість персоналу. Всі послуги проводять кваліфіковані медсестри, які роблять усе можливе для комфорту пацієнта.

  Захворювання:

  Остеохондроз
  Артрит
  Артроз
  Міжхребцева грижа
  Ішиас
  Міозит
  Травми і поранення
  Реабілітація після операцій та захворювань
  Протрузія

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    У клініці Медикасано пацієнти отримують послуги висококваліфікованого медичного персоналу та сервіс європейського рівня.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план терапії, що включає комплекс процедур, вправ, медикаментозного лікування тощо. це дозволяє досягти позитивної динаміки швидше та отримати стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Умови денного стаціонару дозволяють прийняти на лікування пацієнтів у важкому стані. Також це гарантує цілодобовий медичний нагляд і оперативну реакцію на зміни у стані пацієнта.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Лікарі клініки розробили три власні унікальні методики лікування та реабілітації, що мають високу клінічну ефективність та дозволяють уникнути складних небезпечних операцій у більшості випадків.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання і комфортні умови. Клініка має інноваційне устаткування та повний комплект інструментів і матеріалів для проведення всіх маніпуляцій і процедур на високому рівні.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Хто проводить маніпуляційні процедури?

    Де проходять маніпуляційні процедури?

    Чи можна робити маніпуляційні процедури вдома?

    Як ботулінотерапія застосовується в неврології?