Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Світлотерапія інфрачервоною лампою

Світлотерапія – одна з інноваційних фізіотерапевтичних процедур, що передбачає дозований вплив на організм інфрачервоними променями.  Тіло людини перетворює ІЧ-промені на електрохімічну енергію, що сприяє активізації ланцюга біохімічних реакцій, що впливає на весь організм.

Інфрачервоне випромінювання межує з видимим світлом та мікрохвилями. Його називають «тепловим», адже ці промені проникають у тканини тіла глибше, що сприяє прогріванню всієї товщини шкіри та частково підшкірних прошарків.

Процедура допомагає:

 • зняти запалення;
 • зняти набряк;
 • пришвидшити загоєння;
 • зняти біль;
 • розширити судини;
 • відновити водно-сольовий баланс;
 • стимулювати відтік лімфи.

У клініці МедикаСано процедуру світлотерапії часто включають до складу унікальних комплексних програм лікування і реабілітації SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex. Вона може призначатися окремо, або в поєднанні з іншими фізіотерапевтичними процедурами.

В яких випадках звертатися до лікаря

травми;
болі у суглобах;
біль у спині, шиї, попереку;
неврологічні розлади;
контрактури;
радикуліт;
реабілітація після травми;
біль у м’язах;
розтяжіння;
вивих

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на консультацію. Світлотерапія інфрачервоною лампою здійснює досить потужний терапевтичний вплив, має показання та протипоказання, тому проводиться виключно за призначенням лікаря.
Огляд і обстеження. Розкажіть лікарю всі свої симптоми, візьміть історію хвороби та пройдіть обстеження для встановлення діагнозу.
Прийміть душ та вдягніться зручно. Вам повинно бути зручно одягатися після процедури.
Зніміть всі металеві предмети і прикраси, адже вони можуть сильно нагріватися під час процедури.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Терапія починається зі збору даних про стан пацієнта, симптоми, що його турбують, вивчення історії хвороби.
2

Огляд

Лікар проводить огляд і пальпацію, просить виконати прості рухи для визначення стану організму, фізичної спроможності та рухової активності.
3

Обстеження

Пацієнт повинен здати аналізи та пройти обстеження на рентген-апараті, КТ, УЗД та ін.
4

Складання плану лікування.

Маючи всі дані, лікар складає індивідуальний план терапії та реабілітації, що може включати цю та/чи інші фізіотерапевтичні процедури.
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура світлотерапія інфрачервоною лампою

  Для терапевтичного ефекту використовуються короткохвильові ІЧ-промені, що неглибоко проникають у організм. У тканинах квант енергії променів трансформується в теплову енергію. При цьому виникає судинна терморегуляційна реакція. Тепло стає каталізатором, що прискорює біохімічні процеси у тканинах. Під впливом ІЧ-променів покращується обмін речовин, трофіка і життєдіяльність тканин, прискорюються окислювальні процедури.

  Процедура має потужний терапевтичний ефект:

  • нормалізація ендокринної системи, ЦНС, імунної систем;
  • посилення мікроциркуляції лімфи та крові, підвищення еластичності стінок судин;
  • посилення оксигенації тканин;
  • надає радіопротекторну та фотореактивуючу дію;
  • прискорює регенерацію тканин;
  • прискорює обмін речовин.

   

  Як діє процедура світлотерапія інфрачервоною лампою

  Діагностика

  Неможливо провести правильне ефективне лікування без точної діагностики, тому і клініці МедикаСано обстеженню приділяють особливу увагу. Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний: збирається детальний анамнез, проводиться огляд, аналізи та апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультації та діагностика.

  Для наявності показань та протипоказань проводиться детальне обстеження.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Остеохондроз
   Ревматоїдний артрит
   Остеоартроз
   Невропатії
   Розтяжіння
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    МедикаСано є лідером в лікування патологій опорно-рухового апарату, а також реабілітації після хвороб, травм чи поранень. Індивідуальний підхід і унікальні методики дозволяють досягти швидкого і стійкого терапевтичного ефекту.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна програма лікування. Для кожного пацієнта складається комплексний план терапії, що включає медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури, ЛФК та інші заходи, що разом дозволяють швидше досягти бажаного результату.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Лікування в умовах денного стаціонару дозволяє приймати пацієнтів, що перебувають на госпіталізації, знаходяться у дуже важкому стані і забезпечити їм цілодобовий медичний догляд і своєчасний контроль за динамікою.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні власні методики лікування і реабілітації. Клініка має три методики SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex, що не мають аналогів і демонструють чудові клінічні результати.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання. Клініка має інноваційні апарати, що дозволяють проводити обстеження, процедури і тренування максимально ефективно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є протипоказання до світлотерапії?

    Чи боляче проходить світлотерапія інфрачервоною лампою?

    Коли призначається світлолікування?