Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікування плоскостопості в Миколаєві

Плоскостопість – це деформація стопи, під час якої її склепіння опускаються. Стопа людини має два склепіння: поздовжнє та поперечне, які утворюються кістки, зв’язки, хрящі та м’язи. Склепіння виконують амортизаційну функцію, допомагають утримувати рівновагу, правильно розподіляти навантаження під час пересування, підвищує витривалість до осьового навантаження.

У новонародженої дитини стопа плоска і це норма. Склепіння стопи починає формуватись з 8 місяців і повністю формується до 6 років. Якщо у цьому віці діагностується плоскостопість, з роками без терапії ця патологія призводить до серйозних наслідків. Тому важливо почати корекцію якомога скоріше. Чим раніше ви почнете лікування плоскостопості, тим ефективнішим воно буде.

Клініка МЕДИКАСАНО пропонує сучасні ефективні методики корекції плоскостопості для дітей та дорослих. 

В яких випадках звертатися з плоскостопістю до лікаря

стопа візуально плоска;
швидка втомлюваність ніг;
больові відчуття у п’яті та на верхівці стопи;
напруженість в литках;
больові відчуття після ходьби у гомілках, попереку, під колінами;
утворення натоптнів;
збільшення ширини стопи.

Як підготуватись до прийому лікаря

Подумайте що вас бентежить. Згадайте про всі симптоми, коли вони з’являються, яку інтенсивність мають, коли зникають чи посилюються.
Візьміть дані попередніх досліджень, медичну картку, висновки лікарів, щоб лікар отримав максимальну інформацію про історію хвороби.
Підготуйтесь до опитування та обстеження. Лікар буде ставити питання про звички, образ життя, фізичні навантаження.
Оберіть зручне взуття та одяг, щоб вам було зручно під час обстеження. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Прийом починається з загальних питань про вік, вагу тощо, потім лікар дізнається про історію хвороби, ваші скарги.
2

Огляд

Це важливий етап, під час якого лікар оцінює стан стопи, м’язів, кісток, проводить пальпацію ураженої зони. Також він може попросити виконати прості рухи або вправи для визначення стану опорно-рухового апарату.
3

Обстеження

Обстеження. Для точної діагностики призначаються аналіз та інструментальне обстеження (плантограф, рентген тощо).
4

План лікування

Маючи повну інформацію лікар складає план лікування персонально для кожного пацієнта. До процесу можуть залучатись інші лікарі вузьких спеціалізацій. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Де виникає плоскостопість?

  Деформація стопи може бути набутою або вродженою. В медицині розрізняють декілька видів плоскостопості:

  1. Поздовжня – деформується поздовжнє склепіння. Підошва торкається підлоги майже всією площею.
  2. Поперечна – ущільнюється поперечне склепіння. Через це деформуються пальці на нозі, утворюються мозолі, відбувається біль у передній частині стопи.
  3. Поздовжньо-поперечна – має симптоми обох деформацій;
  4. Плоско-вальгусна – викривляється вісь стопи: пальці та п’ята обертаються назовні, а середина – навпаки. Такий тип найчастіше буває у дітей.
  Де виникає плоскостопість?

  Діагностика

  Діагностика – це важливий етап, який значно впливає на ефективність лікування, тому в клініці МЕДИКАСАНО використовується найкраще обладнання і всебічний підхід до обстеження. Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічне. Збір анамнезу, проведення аналізів, інструментального обстеження для визначення симптомів і ознак патології.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

  Плоскостопість, порушення постави, сколіоз, болі в спині, болі в стопах, остеоартроз суглобів, ревматоїдний артрит, п’яткова шпора, вагітність – все це привід звернутись до МЕДИКАСАНО, пройти діагностику та замовити індивідуальні устілки для усунення причин виникнення п’яткової шпори, та розвитку плоскостопості і вальгусної деформації стопи.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Плоскостопість

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Діагностика стоп та виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок
   1350 грн
   Корекція ортопедичних устілок
   375 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Професійність та великий досвід лікарів клініки МЕДИКАСАНО є запорукою швидкого одужання. Висока результативність лікування і реабілітації пацієнтів – найкраще підтвердження вибору саме нашої клініки тисячами пацієнтів щороку.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. До лікування кожної патології і травми в клініці підходять всебічно, залучаючи мультидисциплінарну команду лікарів, використовуючи найкраще обладнання та новітні методики для досягнення швидкого і повного одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Клініка приймає на лікування і реабілітацію пацієнтів в будь-якому стані що дозволяє амбулаторне лікування, навіть під час госпіталізації (з дозволу лікаря), або в стані загострення хвороби. Лікування в клініці проходить під постійним наглядом лікарів та кваліфікованого медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики профілактики і відновлення, що довели свою клінічну ефективність в лікуванні і реабілітації: ЛегкіРухи, SanoSpine.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання і унікальні тренажери. Клініка укомплектована за останнім словом техніки, що робить діагностику і лікування максимально точними та результативними.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про плоскостопість

    Чому виникає плоскостопість?

    Чому важливо лікувати плоскостопість?

    Які ознаки плоскостопості?

    Коли треба лікувати плоскостопість?