Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Про клініку

Спеціалізація «МЕДИКАСАНО» – лікування та профілактика захворювань кістково-м’язової системи, а також реабілітація.

Артрити та артрози, специфічні болі, викликані дегенеративно-дистрофічними змінами, міжхребетні грижі та протрузії, п’яткова шпора, остеоартрози, вертеброгенні больові синдроми, – ось далеко не повний список захворювань, яких ви зможете позбутися, звернувшись до клініки.

Навіть якщо вас просто турбує стан суглобів: без причини болить спина, ниє лікоть, тягне стегно, гомілковостоп або коліно, консультація наших фахівців допоможе не тільки виявити причину, але й підібрати ефективну програму лікування та профілактики, щоб біль не повернувся.

Чому варто звернутися до «МЕДИКАСАНО»?

В клініці працюють найкращі лікарі Миколаєва.
Весь медичний персонал має медичну освіту та відповідні кваліфікації
Лікарі клініки регулярно беруть участь у профільних конференціях, тренінгах та навчаннях. У співпраці з колегами науковцями лікарі МЕДИКАСАНО обмінюються досвідом та ведуть постійну роботу з розробки та вдосконалення існуючих власних методик, запровадження нових методів лікування.
Весь персонал проходить обов’язкове навчання та практичні заняття в клініці.
В рамках співпраці і партнерства з Миколаївським державним університетом імені Пилипа Орлика, клініку відвідують лікарі комунальних медичних закладів області для обміну досвідом, студенти кафедри терапії та реабілітації університету можуть проходити виробничу практику в клініці, здобувати безцінний практичний досвід, найкращі студенти мають можливість стати частиною команди МЕДИКАСАНО.

У клініках «МЕДИКАСАНО» використовується лише запатентоване та сертифіковане обладнання. У тому числі, унікальна швейцарська апаратура. акредитована в ЄС. Можливість отримати консультацію лікарів вищої категорії, кандидатів та докторів медичних наук.

Фахівці МЕДИКАСАНО мають багаторічний досвід, стажуються за кордоном, регулярно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських медичних конференціях.

Немає обмеження за віком. Наймолодшому нашому пацієнтові – п’ять років, найстаршому – 95. Досвід роботи з пацієнтами, які перенесли інсульт, а також з пацієнтами з особливими потребами. Реабілітація після спортивних травм, авторські програми, спрямовані на покращення результативності спортсменів.

Індивідуальний підбір комплексу лікування чи реабілітації відповідно до потреб саме вашого організму.

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік МЕДИКАСАНО роблять все, щоб йти в ногу з часом. Якщо вас турбують болі в спині, турбують суглоби, якщо ви хотіли б виправити поставу та забути про проблеми з опорно-руховим апаратом, ми завжди готові допомогти!

Принципи роботи

Науковий підхід

• Наша команда використовує науково обґрунтовані методи під час лікування та реабілітації пацієнтів. • Наші лікарі тісно співпрацюють з колегами науковцями, стають учасниками науково-практичних конференцій у галузі фізичної реабілітації, ортопедії та ангіології міжнародного рівня. • Клініка проводить семінари для підвищення кваліфікації наших профільних спеціалістів, та навчання медичного персоналу на регулярній основі. • Ми співпрацюємо з медичними факультетами миколаївських вишів, студенти яких проходять виробничу практику у нашій клініці, за результатами якої, найкращі практиканти можуть отримати роботу в нашій команді.

Унікальні методики

Відмінною рисою нашої клініки є застосування власних авторських методик комплексного консервативного лікування — SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex. Ці 3 методики дозволяють успішно лікувати повний спектр захворювань опорно-рухового апарату. Комплексний підхід включає весь необхідний комплекс заходів амбулаторного консервативного лікування в умовах Денного стаціонару для надання ефективної медичної і реабілітаційної допомоги від стану гострого болю та запалення до фізичної готовності до активних реабілітаційних вправ та профілактики.

Ефективність лікування

За 4 роки понад 5000 пацієнтів успішно пройшли лікування і реабілітацію у клініці МЕДИКАСАНО. Для невеликої клініки (площею трохи більше 200 м2) це найвищий показник ефективності, тому у 2023 році ми вирішили розширятися і збільшити нашу площу до 400 м2. Комплексний підхід, методи лікування і реабілітації, які ми використовуємо, умови Денного стаціонару, висока кваліфікація мультидисциплінарної команди лікарів і персоналу, лікарський нагляд та контроль, прогнозовано дають швидкі і стабільно високі результати одужання та відновлення.

Індивідуальний підхід

Пацієнти з гострим болем та військовослужбовці ЗСУ обслуговуються позачергово! • Кожен пацієнт отримує медичну допомогу, лікування і реабілітацію за індивідуальним планом лікування, який складається на підставі призначень досвідчених лікарів клініки за результатами консультації. • Умови денного стаціонару, внутрішні стандарти якості, лікарський нагляд і контроль, дозволяють швидко реагувати на зміни стану або відсутність позитивної динаміки для досягнення стабільно найвищих показників результативності лікування і реабілітації. • Клініка МЕДИКАСАНО є безбар’єрною та сповідує рівність для всіх у поєднанні з високим сервісом та пацієнтоорієнтованістю. Всі наші пацієнти, незалежно від рівня життя та доходів, соціального статусу, гендерних ознак, віку, раси, національності та фізичних можливостей, мають можливість отримати послуги з однаково високим рівнем сервісу, як платно так і за нашими програмами лояльності та соціальними проєктами.

Клініка сьогодні

4

Років успішної роботи

12

Лікарських спеціальностей

6900

Пацієнтам надано допомогу

3

Унікальні запатентовані методики

Запишіться на прийом!

  Безбар’єрність МЕДИКАСАНО

  🔸До нас легко потрапити
  ⁃ клініка знаходиться на розі вулиць з помірним і дуже помірним рухом транспорту
  ⁃ поряд зупинка трамваю
  ⁃ велике, охайне та рівнесеньке подвір‘я вкрите тротуарною плиткою яка плавно переходить у вхід до клініки
  ⁃ в нас немає сходів
  ⁃ зона рецепції це опенспейс звідки пацієнту легко потрапити до лікаря, маніпуляційних і процедурних кабінетів, зали реабілітації, роздягальні чи вбиральні

  🔸Ми сповідуємо рівність
  ⁃ в нас немає дискримінації до персоналу, ми проти ейджизму та гендерної дискримінації, чи будь-якої іншої, до бойових дій в нас працював реабілітологом чемпіон паралімпієць, зараз в нас працює 4 ВПО з Херсонщини
  ⁃ клініка лікує цивільних і військових, дорослих і дітей, людей похилого віку і людей з обмеженими можливостями

  🔸Ми популяризуємо профілактику захворювань ОРА
  ⁃ ми заохочуємо родини до профілактики захворювань опорно-рухового апарата сімейними і пакетними знижками
  ⁃ ми даруємо безоплатні заняття разом з дитиною для батьків, які турбуються про здоров‘я дітей
  ⁃ до бойових дій ми проводили масові безоплатні профогляди учнів сільських шкіл та безоплатні оздоровчі групові заняття для попередньо відібраних груп дітей

  🔸Ми є приватним бізнесом зі значною соціальною складовою
  ⁃ в нас від самого початку діють знижкові програми для військовослужбовців та ветеранів
  ⁃ за нашим проєктом подолання наслідків війни та підтримки боєздатності ЗСУ «Сила Справжніх» ми надаємо безоплатну медичну і реабілітаційну допомогу не тільки військовослужбовцям, але і ветеранам ЗСУ, звільненим з полону, ВПО, цивільним постраждалим від ворожих обстрілів та представникам інших вразливих категорій населення
  ⁃ станом на 1 жовтня 2023 року, за 15 місяців активної фази проєкту, ми надали безоплатну медичну і реабілітаційну допомогу 514 пацієнтам на суму більше 5.100.000 гривень, не зупиняємось на досягнутому і розширюємо наші можливості збільшенням площі денного стаціонару та реабілітаційних зал, загалом майже у 2 рази.

  Що ми лікуємо

  Що ми лікуємо - 1
  Артрит
  Що ми лікуємо - 2
  Артроз
  Що ми лікуємо - 3
  Міжхребцеві грижі
  Що ми лікуємо - 4
  Протрузії
  Що ми лікуємо - 5
  Остеоартрози
  Що ми лікуємо - 6
  Реабілітація після спортивних травм

  Наші партнери