Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Зниження ваги тіла в Миколаєві

Зниження ваги тіла для багатьох людей є стабільною проблемою протягом всього життя. Зайва вага – це не тільки естетична проблема, вона уповільнює обмінні процеси в організмі, а також вкрай негативно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, кістково-м’язової системи, опорно-рухового апарату. Якщо самостійні спроби знизити вагу не дають стійкого результату, треба звернутись за професійною медичною допомогою.

Клініка Медикасано пропонує ефективні комплексні програми, що дозволяють досить швидко досягти стійкого ефекту і знизити вагу до нормального рівня. Крім того, в процесі зниження ваги за комплексними програмами клініки зміцнюється м’язовий корсет, відбувається корекція постави, формується правильний стереотип рухів і збільшується обсяг рухів, покращується живлення і функція суглобів, збільшується обсяг рухів, зменшується тиск на суглоби, міжхребцеві диски та стопи, зникає головний біль, біль в шиї, спині, попереку, суглобах та зв’язках, покращується загальний стан організму. Зменшення ваги є важливою умовою в лікуванні і профілактиці захворювань хребта, суглобів, п’яткової шпори, неврологічних і судинних хвороб.

Клініка має унікальні власні унікальні методики SanoSpine, ScolioComplex та Легкі Рухи, за якими відбувається комплексне консервативне лікування і профілактика захворювань опорно-рухового апарату, судинної та периферійної нервової систем, відновлення після операцій і травм, а також зниження ваги. 

В яких випадках необхідне зниження ваги?

В яких випадках необхідне зниження ваги?

Для того, щоб прорахувати індекс ваги тіла, треба розділити вагу (в кілограмах) на зріст (в метрах) у квадраті. Отримані показники вкажуть чи необхідно вам займатися зниженням ваги.

Індекс ваги тіла вказує на:

 • менше за 18,5 – дефіцит ваги
 • 18,5 – 24,9 – нормальна вага
 • 25 – 29,9  – надмірна вага
 • 30 – 34,9 – ожиріння I ступеня
 • 35 – 39,9 – ожиріння II ступеня
 • понад 40 – ожиріння III ступеня

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом до лікаря Медикасано, якщо ваша вага перевищує нормальні показники, або маєте інші проблеми опорно-рухового апарату, судин чи відчуваєте біль.
Підготуйтесь до опитування у лікаря щодо стану здоров’я, образу життя, симптомів, що вас турбують.
Візьміть із собою медичну картку та результати всіх попередніх обстежень. Часто надмірна вага виникає через ряд захворювань.
Підготуйтесь до обстеження і активної тривалої роботи під керівництвом досвідчених лікарів.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Для виявлення причини виникнення зайвої ваги проводиться діагностика. Вона розпочинається з вивчення історії хвороби й опитування пацієнта.
2

Огляд, пальпація, функціональні тести

Лікар вивчає стан тіла, опорно-рухового апарату, встановлює рівень функціональної спроможності пацієнта.
3

Апаратна діагностика.

Якщо є підозра на наявність захворювань опорно-рухового апарату, периферійної нервової, серцевої та судинної систем, та інші, призначається УЗД, МРТ, КТ, Рентген, ЕНМГ, Денситометрія та інші обстеження.
4

Лабораторний скринінг.

Надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.
5

Складається індивідуальна програма для зміцнення м’язів.

Залежно від причини виникнення надмірної ваги і стану здоров’я пацієнта лікар розробляє персональну комплексну програму тренувань і процедур, а також консультацію дієтолога.
Запишіться на прийом!

  Через що виникає зайва вага?

  Через що виникає зайва вага?

  Причин виникнення зайвої ваги тіла дуже багато. Залежно від них лікування буде проводитись по-різному і включати різні вправи і процедури. До найбільш розповсюджених відносять:

  1. Гормональні збої, захворювання щитоподібної залози, порушення вуглеводного обміну.
  2. Малорухливий образ життя є однією з найбільших проблем сучасної людини. Гіподинамія не тільки призводить до набору зайвої ваги, а й вкрай погано впливає на опорно-руховий апарат та інші системи організму.
  3. Операції та травми. Через тривалу іммобілізацію тонус м’язів знижується, а жирова тканина навпаки швидко збільшується.
  4. Похилий вік. У часом людина рухається менше, до того ж обмінні процеси значно уповільнюються, тому переважна більшість людей похилого віку має зайву вагу.
  5. Нездорове незбалансоване харчування. Правильна дієта є ключовим параметром для підтримки здоров’я людини і нормальної ваги тіла.
  6. Стреси, психічні розлади, нестабільний емоційний стан. Часто такий стан супроводжується компульсивним переїданням.

  Діагностика

  Діагностика є важливим етапом лікування, адже залежно від причини виникнення зайвої ваги терапія буде проводитись по-різному. В клініці Медикасано діагностика проводиться за всіма базовими напрямками:

  Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний. Вивчення історії хвороби, огляд, пальпація, збір аналізів, апаратне обстеження
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Зниження ваги тіла у клініці Медикасано

   Зниження ваги тіла у клініці Медикасано

   Клініка Медикасано практикує комплексний підхід до усунення проблеми. Лікарі працюють за унікальними методиками, що дають швидкий і стійкий результат:

   • SanoSpine – для лікування та профілактики захворювань хребта;
   • ScolioComplex – для корекції постави та виправлення сколіозу;
   • Легкі Рухи – для відновлення рухливості, посттравматичної та нейрореабілітації.

   Залежно від причини виникнення зайвої ваги пацієнту можуть бути призначені:

   • біорезонансна стимуляція – сприяє швидкому виведенню лімфи та жирних кислот із судин, стимулює жироспалювання
   • лікувальний масаж – покращує кровообіг, нормалізує процес обміну речовин в організмі
   • кінезітерапія на спеціальних тренажерах
   • міофасціальний реліз забезпечує м’який природний вплив на сполучні тканини, м’язи, активізує обмінні і регенеративні процеси
   • фізіотерапевтичні процедури
   • медикаментозна терапія
   • грязелікування

    

   Захворювання

   Зайва вага тіла
   Надмірний тиск
   Гіпертонія
   Гіпотонія
   Вегетосудинна дистонія
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано – це передовий приватний медичний заклад, який спеціалізується на лікуванні і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, неврологічної та судинної систем. Досвідчений висококваліфікований персонал і унікальні методики щороку повертають здоров’я та повноцінне життя тисячам пацієнтів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальний підхід до пацієнта. Робота з кожним пацієнтом проводиться за індивідуальною програмою, що забезпечує швидкий і стійкий результат
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. У клініці створено амбулаторні умови для надання повного комплексу медичних послуг для пацієнтів у різних станах
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування і реабілітації. Лікарі розробили унікальні програми, що мають доведений клінічний ефект
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання і тренажери для проведення високотехнологічних і ефективних процедур

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про зниження ваги тіла

    Чому необхідно займатися зниженням зайвої ваги тіла?

    Яка вага вважається зайвою?

    Як проводиться зниження ваги тіла в Медикасано?