Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Зміцнення м’язів в Миколаєві

Сила м’язів необхідна людині для того, щоб підтримувати рівну поставу, вільно рухатись, переміщати та піднімати предмети. Рівень м’язової сили вимірюється тим, яке зусилля Ви можете докласти і яку вагу можете підняти за короткий проміжок часу.

Слабкість м’язового апарату негативно впливає на здоров’я людини в цілому. Порушення м’язового балансу і слабкість призводять до поступової атрофії м’язової тканини, зниження функціональності тіла, дискомфорту, а у подальшому сильного болю при навантаженнях та у стані спокою. Тому, дуже важливо підтримувати силу і тонус м’язів в межах норми.

Зміцнення м’язів підвищує рухові можливості тіла загалом, а також здоров’я і функціональність суглобів, сприяє загальному зміцненню організму і опорно-рухового апарату. Сила м’язів допомагає підтримувати здорову вагу, спалюючи зайві калорії і підтримуючи гарну форму. Крім того, нарощування сили м’язів сприяє підвищенню рівня енергії, гарного настрою, самооцінки і покращує сон.

Клініка Медикасано пропонує ефективні програми для зміцнення м’язів в Миколаєві. Ви отримаєте допомогу найкращих лікарів ЛФК та інших фахівців за унікальними методиками клініки та програмами на їх основі.

Коли необхідне зміцнення м’язів

помітна слабкість м’язів
обмеження рухливості
швидка втомлюваність
порушення постави
грижі і протрузії
біль в суглобах
головний біль
біль в спині
артроз
фасциїт

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом у клініку. Зазначте причину вашого звернення.
Підготуйте медичну картку. Якщо у вас були чи є захворювання опорно-рухового апарату, травми, операції, візьміть результати обстежень і інформацію про проведене лікування.
Підготуйтесь до опитування у лікаря. Він питатиме про симптоми, що вас турбують, спосіб життя тощо.
Вдягніться зручно і налаштуйтесь на ефективну роботу з найкращими фахівцями.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Перед призначенням програми для зміцнення м’язів лікар повинен вивчити історію хвороби, провести опитування пацієнта.
2

Огляд, пальпація, функціональні тести

Допомагають визначити стан м’язів і рівень їх сили.
3

Апаратне обстеження.

Проводиться за наявності ознак захворювань опорно-рухового апарату та інших хвороб. УЗД, МРТ, КТ, ЕНМГ
4

Лабораторний скринінг.

Надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.
5

Складається індивідуальна програма для зміцнення м’язів.

Залежно від стану опорно-рухового апарату лікар розробляє персональну програму вправ і процедур.
Запишіться на прийом!

  Чому виникає слабкість м’язів

  Чому виникає слабкість м’язів

  Слабкість м’язів (гіпотонус) може виникати через різні фактори. До найбільш розповсюджених відносять:

  • відсутність фізичних навантажень
  • генетичні захворювання
  • хронічні захворювання
  • старіння організму
  • переломи кісток
  • травми м’язів і зв’язок
  • тривала іммобілізація
  • судинні захворювання
  • хвороби серця

  Слабкість м’язів часто виникає під час вагітності або через надмірні фізичні навантаження.

  Важливо зауважити що слабкість м’язів може виникати через різні захворювання: неврологічні (невропатія, міопатія), розсіяний склероз, фіброміалгію, синдром хронічної втоми, депресію, цукровий діабет, інфекційні захворювання тощо. Тому перш ніж звертатись до тренерів та реабілітологів, варто отримати консультацію кваліфікованих лікарів, за потреби пройти діагностику та курс відновлення під лікарським наглядом.

  Діагностика

  Діагностика гіпотонусу м’язів зводиться до визначення недорозвинених, дистрофованих і ослаблених м’язів, а також причин виникнення м’язової слабкості, До того ж, перед призначення програми для усунення гіпотонусу і зміцнення м’язів, лікар повинен мати повну інформацію щодо стану здоров’я пацієнта, виключити наявність протипоказань і важких захворювань, адже в цьому разі буде призначене інше лікування.

  Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний: збір анамнезу, огляд, пальпація, апаратні обстеження.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Зміцнення м’язів у клініці Медикасано

   Зміцнення м’язів у клініці Медикасано

   Клініка Медикасано пропонує унікальні ефективні програми для усунення гіпотонусу та зміцнення м’язів в Миколаєві. Комплексний план відновлення допоможе підвищити силу м’язів, їх тонус, відновити і підвищити функціональність суглобів тулуба та кінцівок. Проходження цього курсу сприяє формуванню правильної постави, правильного стереотипу рухів, покращення функцій всього опорно-рухового апарату. Методика Легкі Рухи включає оптимальний комплекс заходів спрямованих на відновлення м’язової активності, проходження нервових імпульсів, живлення тканин, усунення больового синдрому та запальних процесів, усунення м’язового дисбалансу та відновлення м’язового балансу і обсягу рухів.

   Для кожного пацієнта складається індивідуальна програма, яка може включати:

   • відновлювальну кінезітерапію на спеціальних тренажерах клініки
   • SRGym – відновлювальну та дихальну гімнастику
   • лікувальний масаж та масаж з ЛФК
   • витяжіння хребта
   • медикаментозне лікування
   • фізіотерапевтичні процедури
   • ударно-хвильова терапія
   • магнітоіндукційна терапія

   Захворювання

   Порушення постави
   Сколіоз
   Артроз
   Хронічний біль
   Головний біль
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано – це передовий приватний медичний заклад, який спеціалізується на лікуванні і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, неврологічної та судинної систем. Досвідчений висококваліфікований персонал і унікальні методики щороку повертають здоров’я та повноцінне життя тисячам пацієнтів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дозволяє досягти швидких і стійких позитивних результатів.є досягти швидкого і стійкого позитивного ефекту
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Клініка має всі необхідні умови для надання повного комплексу медичних послуг.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні програми лікування і реабілітації. Лікарі клініки Медикасано розробили унікальні програми, які мають доведений клінічний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасні тренажери і обладнання для проведення діагностики, тренувань і процедур.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про зміцнення м’язів

    Чому потрібно зміцнювати м’язи?

    Через що може виникнути слабкість м’язів?

    Як проводиться зміцнення м’язів?