Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Відділення ортопедії

Відділення ортопедії займається діагностикою та лікуванням захворювань і травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату: хребта, кісток, суглобів, м’язів, сухожиль. Це одна з головних спеціалізацій клініки.

Відділення має висококваліфікований персонал та інноваційне медичне устаткування для надання медичних послуг пацієнтам. На базі відділення ортопедії проводяться малоінвазивні операції, пункції, внутрішньосуглобові ін’єкції, підготовка пацієнтів до операцій, реабілітація після ендопротезування суглобів, фіксація кісток після травми тощо.

Які захворювання лікують у відділенні ортопедії?

ревматоїдний артрит
остеохондроз
порушення постави
дитячий сколіоз
переломи кісток (у тому числі незрощувані)
міжхребцева грижа
протрузія
спондильоз
артрит
п’яткова шпора
артроз
вивихи суглобів
тендинопатія
люмбалгія
ішиалгія
бурсит
епідкондиліт
нейропатія
міозит
дисплазія

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом у клініку. Це можна зробити на сайті або за телефоном.
Підготуйте повну медичну картку та результати всіх попередніх обстежень.
Підготуйтесь до опитування, огляду і обстежень. Згадайте коли вперше проявилися симптоми, за яких умов вони зникають або посилюються.
Вдягніться у зручний одяг, аби під час діагностики вам було комфортно, особливо, якщо є складна травма кінцівок.

Як проходить консультація у відділенні ортопедії
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Проводиться опитування пацієнта, доктор вивчає історію хвороби і результати обстежень, якщо вони є.
2

Огляд, пальпація, функціональні тести.

Ці дії дозволяють лікарю побачити стан тканин і структур опорно-рухового апарату, рівень фізичної спроможності.
3

Апаратні обстеження

Для встановлення точного діагнозу проводяться рентгенографія, УЗД, КТ, МРТ, артроскопія та інші обстеження за призначенням лікаря.
4

Складається індивідуальний план лікування та реабілітації.

Після встановлення діагнозу лікарі складають комплексний план терапії і відновлення для конкретного пацієнта.
Запишіться на прийом!

  Послуги відділення ортопедії

  У відділенні ортопедії для лікування застосовуються комплексні програми, що складаються індивідуально для кожної людини. Вони можуть включати:

  • медикаментозна терапію для усунення симптомів: болю, набряку, запалення, прискорення загоєння і заростання ушкоджених тканин
  • накладення фіксуючих пов’язок, гіпсових, фіксаторів ортопедичних тощо
  • артроскопічні операції для діагностики і терапії суглобів
  • остеосинтез з використанням пластин, стрижней, апаратів для зовнішньої фіксації
  • апаратна фізіотерапія (ударно-хвильова, естракорпоральна магнітоіндукційна  терапія, багатохвильовий лазер, електрофорез тощо)
  • міофасціальний реліз
  • кінезітерапія
  • програми лікування і реабілітації за унікальними методиками «Легкі Рухи», «SanoSpine», «ScolioComplex»
  Послуги відділення ортопедії

  Особливості лікування в клініці Медикасано

  Клініка має медичне обладнання останнього покоління для проведення діагностики, процедур і операцій точно і ефективно. Для терапії і відновлення лікарі використовують унікальні методики, що довели безпечність, високу клінічну ефективність і, за можливості, дозволяють провести лікування без хірургічних операцій.

  Легкі Рухи – це комплексна методика реабілітації після захворювань, травм, нейрореабілітації. Вона заснована на дії міофасціального релізу і гімнастики SRgym в комбінації з заняттями на спеціальних тренажерах, кінезіотерапією, фізіотерапевтичними процедурами, грязелікуванням та іншими процедурами. Методика дозволяє відновити рухливість, зміцнити м’язовий корсет, повернути функціональність опорно-рухового апарату.

  SanoSpine – комплексна методика призначена для лікування захворювань хребта. Вона включає дозоване витяжіння хребта, заняття на тренажерах, апаратні фізіопроцедури, масажі та інші процедури для формування потужного м’язового корсета, підвищення гнучкості і функціональності хребта.

  ScolioComplex – комплексна методика лікування, профілактики і реабілітації сколіозу. Різнонормований вплив на хребет у трьох проекціях, сколіомасаж, сколіогімнастика, кінезіотерапія, міофасціальний реліз, апаратна фізіотерапія допомагають відновити втрачені функції хребта і симптоми, а також сформувати правильні стереотипи рухів.

  Фахівці клініки проводять малоінвазивні і артроскопічні операції з використанням сучасного медичного обладнання.

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Кожного року тисячі пацієнтів отримують допомогу лікарів клініки МЕДИКАСАНО. Тут працюють найкращі висококваліфіковані ортопеди-травматологи, які готові допомогти повернути рухливість та здоров’я кожному пацієнту, незалежно від типу і важкості патології.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальні комплексні програми лікування. Робота з кожним пацієнтом проводиться індивідуально, що забезпечує швидкий і ефективний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. В клініці створені відповідні умови для надання повного комплексу медичних послуг.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики. Клініка має власні методики, розроблені мультидисциплінарною командою лікарів, що довели свою високу ефективність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Провідна медична апаратура і тренажери. Клініка має найкраще устаткування для проведення операцій, процедур, діагностики і фізичних тренувань.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Які захворювання лікує ортопед?

    Які послуги надає ортопедичне відділення Медикасано?

    Чому варто звернутися до ортопедів Медикасано?