Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Рентгеноендоваскулярний хірург в Миколаєві

Рентгеноендоваскулярний хірург – це лікар, що спеціалізується на проведенні хірургічних операцій на судинах через прокол у руці чи стегні розміром не більш за 3 міліметра. Контроль над втручанням здійснюється через високотехнологічне рентгенологічне бладнання.

Рентгеноендоваскулярний хірург клініки Медикасано надає допомогу пацієнтам різного профілю: кардіологічного, неврологічного, онкологічного, урологічного, нефрологічного з ішемією нижніх кінцівок тощо.

Рентгеноендоваскулярний хірург в Миколаєві у клініці Медикасано  спеціалізується на лікуванні артерій кінцівок та брахіоцефальних артерій.

Коли треба звернутися до рентгеноендоваскулярного хірурга?

Захворювання периферійних артерій;
Транзиторні ішемічні атаки(мікроінсульт);
Ішемічний інсульт в анамнезі, без значного неврологічного дефіциту.

Як рентгеноендоваскулярний хірург проводить операції?

Перед будь-якою внутрішньосудинною рентгенохірургічною операцією проводиться ангіографічне дослідження: в судину вводиться спеціальний катетер, після чого під рентгенологічним контролем в катетер під тиском подається контрастна речовина. Таким чином роблять серію цифрових знімків, що допомагають лікарю виявити закупорку судин атеросклеротичними бляшками, тромбами, судинні мальформації, аневризми, зони підвищеного кровопостачання.

Тільки після цього обирається необхідний метод ендоваскулярного лікування.

Рентгеноендоваскулярні втручання проводять без розрізів, спеціальними інструментами. Для таких операцій характерна мінімальна травматизація, тож вони можуть проводитися з короткостроковою госпіталізацією (на 3 – 5 дні). У більшості випадків операцію проводять під місцевою анестезією.

Період реабілітації проходить  достатньо швидко.

У Миколаєві ви можете отримати допомогу висококваліфікованого рентгеноендоваскулярного хірурга в клініці Медикасано. Сучасне обладнання та великий досвід лікаря забезпечують безпечність і ефективність операції на судинах.

Як рентгеноендоваскулярний хірург проводить операції?

Запишіться на прийом!

  Ціни

  Консультація лікаря до 30 хвилин
  530 грн

  Наші лікарі

  Величко Клавдія Володимирівна
  Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
  Докладніше
  Шуткін Юрій Петрович
  Ортопед-травматолог
  Докладніше
  Короткова Надія Олександрівна
  Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
  Докладніше
  Бурдіян Анатолій Миколайович
  Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
  Докладніше

  Запишіться на прийом!

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
   Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
   Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
   Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
   Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

   Відгуки пацієнтів про наші клініки

   Виталий Вознюк
   Вік: 29
   Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
   Додано 22 Липня 2023 12:21
   Катерина Богомолець
   Вік: 23
   Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
   Додано 6 Липня 2023 15:10
   Деркцен Михайло
   Вік: 34
   Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
   Додано 1 Вересня 2023 14:32
   Іваненко Степан
   Вік: 36
   Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
   Додано 31 Липня 2023 2:55
   Кроль І.
   Вік: 31
   Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
   Додано 25 Серпня 2023 11:33
   Кусько Д
   Вік: 33
   Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
   Додано 15 Серпня 2023 15:35