Українська
 • Русский
 • Українська
 • Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний
  Українська
 • Русский
 • Українська
 • Рентгеноендоваскулярний хірург в Миколаєві

  Рентгеноендоваскулярний хірург – це лікар, що спеціалізується на проведенні хірургічних операцій на судинах через прокол у руці чи стегні розміром не більш за 3 міліметра. Контроль над втручанням здійснюється через високотехнологічне рентгенологічне бладнання.

  Рентгеноендоваскулярний хірург клініки Медикасано надає допомогу пацієнтам різного профілю: кардіологічного, неврологічного, онкологічного, урологічного, нефрологічного з ішемією нижніх кінцівок тощо.

  Рентгеноендоваскулярний хірург в Миколаєві у клініці Медикасано  спеціалізується на лікуванні артерій кінцівок та брахіоцефальних артерій.

  Рентгеноендоваскулярний хірург в Миколаєві

  Коли треба звернутися до рентгеноендоваскулярного хірурга?

  Захворювання периферійних артерій;
  Транзиторні ішемічні атаки(мікроінсульт);
  Ішемічний інсульт в анамнезі, без значного неврологічного дефіциту.

  Як рентгеноендоваскулярний хірург проводить операції?

  Перед будь-якою внутрішньосудинною рентгенохірургічною операцією проводиться ангіографічне дослідження: в судину вводиться спеціальний катетер, після чого під рентгенологічним контролем в катетер під тиском подається контрастна речовина. Таким чином роблять серію цифрових знімків, що допомагають лікарю виявити закупорку судин атеросклеротичними бляшками, тромбами, судинні мальформації, аневризми, зони підвищеного кровопостачання.

  Тільки після цього обирається необхідний метод ендоваскулярного лікування.

  Рентгеноендоваскулярні втручання проводять без розрізів, спеціальними інструментами. Для таких операцій характерна мінімальна травматизація, тож вони можуть проводитися з короткостроковою госпіталізацією (на 3 – 5 дні). У більшості випадків операцію проводять під місцевою анестезією.

  Період реабілітації проходить  достатньо швидко.

  У Миколаєві ви можете отримати допомогу висококваліфікованого рентгеноендоваскулярного хірурга в клініці Медикасано. Сучасне обладнання та великий досвід лікаря забезпечують безпечність і ефективність операції на судинах.

  Рентгеноендоваскулярний хірург в Миколаєві - фото 2

  Запишіться на прийом!

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Ухін Олександр
    Вік: 65
    Я звернувся вперше, і так як мене тут зустріли, я не очікував такої насолоди. З першої хвилини на консультації я зрозумів, що тут працюють професіонали. Відносини до пацієнта на найвищому рівні.
    Додано 4 Червня 2024 17:39
    Тараруєв Е.
    Вік: 41
    Звернувся до клініки для проходження реабілітації кінцівки. Дуже чудове ставлення персоналу, дбайливій підхід та чудовий результат. Військові проходять першочергове та безкоштовне лікування. Дякую всьому персоналу!!!!
    Додано 30 Травня 2024 20:51
    Валентина Тараруева
    Вік: 35
    Доброго дня! Хочу подякувати всьому персоналу клініки за чудове ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта який звернувся до вас. Так сталося що і моєму чоловіку потрібно було звернутися до вашої клініки, ми дуже задоволені результатом. Ви найкращі!
    Додано 30 Травня 2024 20:43
    Іващенко Олександр
    Вік: 32
    Гарний мед,заклад,ввічливий персонал,лікував спину,допомогло)
    Додано 18 Квітня 2024 10:42
    Сергiй
    Вік: 30
    Проходив реабілітацію по спині, ввічливий персонал, чиста клініка, військових лікують безкоштовно, дякую
    Додано 29 Березня 2024 17:35
    Шиятий Андрій
    Вік: 38
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 14 Березня 2024 17:31