Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Фізіотерапевтичні процедури в клініці МедикаСано

Фізіотерапевтичні процедури активно використовуються в лікуванні та реабілітації широкого спектра патологій опорно-рухового апарату. Вони чудово доповнюють істотні рухи нашого організму, що підтримують силу і тонус м’язового корсета, нервів та судин.

Клініка МедикаСано має висококласне обладнання для проведення фізіотерапевтичних процедур, за допомогою якого можна значно підвищити ефективність медикаментів та інших методик лікування, а також зменшити навантаження на організм.

В комплексі з унікальними методиками клініки МедикаСано (SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex) фізіотерапевтичні процедури суттєво пришвидшують терміни відновлення і одужання пацієнта, дозволяють у короткі терміни побороти наслідки операцій, травм, поранень, а також хвороб, відновити захисні функції організму, зміцнити імунну систему, уникнути інвалідності та максимально відновити працездатність.

Які захворювання лікують?

Патології суглобів
Патології кінцівок
Патології хребта
Патології нервової системи
Реабілітація після операцій, поранень, інсульту, травм

Як підготуватись до фізіотерапевтичних процедур

Записатися на прийом до лікаря. Всі процедури здійснюють потужний вплив на організм, мають свої показання та протипоказання, тому перше, що треба зробити – це записатися на прийом до лікаря.
Пройти огляд і обстеження. Процедури можуть бути призначені тільки після повноцінної діагностики. лікарі проведуть огляд, пальпацію, функціональні тести та апаратне обстеження для з’ясування клінічної картини.
Прийняти душ та обрати зручний одяг. Фізіотерапевтичні процедури не вимагають попередньої підготовки, але тіло повинно бути чистим, а одяг досить зручним.
Зняти всі металеві речі (ремінь, годинник, ключі, та залишити гаджети поза зоною дії апаратів.
Спланувати день так, щоб після процедур у вас не було значних фізичних навантажень. Пацієнт може одразу повернутися до повсякденних справ, але лікарі радять уникати зайвих навантажень на тіло.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Кожен прийом розпочинається з опитування щодо самопочуття, симптомів, що турбують пацієнта, а також вивчення історії хвороби.
2

Огляд

Під час огляду лікар визначає стан суглобів, кісток, м’язів тощо. Він проводить пальпацію та просить виконати певні рухи для функціональної діагностики.
3

Обстеження

Для підтвердження діагнозу проводиться інструментальне обстеження, пацієнт робить рентген-знімок, КТ чи МРТ, УЗД тощо.
4

Складання плану лікування

Складання плану лікування. Маючи на руках повну інформацію лікар зі своїми колегами складає індивідуальний комплексний план лікування.
Запишіться на прийом!

  Які фізіотерапевтичні процедури проводить клініка МедикаСано?

  Клініка МедикаСано використовує широкий спектр ефективних фізіотерапевтичних процедур:

  • Лікувальний електрофорез. Це класична процедура, яка передбачає введення медикаментів в організм людини за допомогою постійного електричного струму малої сили. Цей метод здійснює комплексний ефект на організм: знімає запалення, біль, покращує кровопостачання тканин, покращує проведення нервових імпульсів та має активну трофічну дію.
  • Відновлювальна КВЧ-терапія.  Передбачає вплив на організм електромагнітними коливаннями низької інтенсивності. Мала довжина хвиль дозволяє впливати на клітини, але не чіпати внутрішні органи. Ця процедура має імуномодулювальний, нейростимулювальний, знеболювальний, протизапальний та протинабряковий ефект. До переваг цієї процедури відносять мінімальну кількість протипоказань.
  • Мультихвильова лазерна терапія. Це революційна процедура, для проведення якої використовується лазерне випромінювання. Сучасна апаратура дозволяє синхронізувати два режими випромінювання: імпульсний та постійний в червоному та інфрачервоному діапазонах, що дає швидкий комплексний результат. Ця процедура має унікальний вплив на організм людини: стимулює обмін речовин, захисну фагоцитарну активність та кількість лейкоцитів в осередку запалення, підвищує місцевий імунітет, а також здійснює антибактеріальний вплив, місцевий і загальний тонізувальний ефект, покращує трофіку тканин, знеболює та пришвидшує регенерацію тканин.
  • Магнітолазерна терапія MLT. Це комбінована процедура, що передбачає вплив магнітного поля та лазерного випромінювання низької інтенсивності. Магнітне поле підсилює проникну здатність лазерних променів, що робить їх вплив на тканини та загальний лікувальний ефект процедури більш потужним. Процедура діє м’яко та добре переноситься пацієнтами. Магнітолазерна терапія дозволяє зняти набряк і запалення, стимулювати обмін речовин у тканинах, мікроциркуляцію і проникність кровоносних судин, підвищити рівень антиоксидантів, знизити рівень холестерину, пришвидшити одужання, тому її застосовують для лікування переважної більшості патологій суглобів, хребта, м’язів тощо.
  • ТЕКАР-терапія. Це інноваційна процедура, що передбачає використання особливого високочастотного струму, що нагріває тканини. Прогрівання дозволяє розширити судини і активізувати кровообіг в необхідній ділянці. В результаті знімається набряк, запалення та активізується регенерація клітин, також підвищується еластичність тканин, їх трофіка, покращується плинність суглобової рідини.
  • Світлотерапія інфрачервоною лампою. Одна з інноваційних процедур, що передбачає дозований вплив на організм інфрачервоними променями.  Тіло людини перетворює ІЧ-промені на електрохімічну енергію, що сприяє активізації ланцюга біохімічних реакцій, що впливає на весь організм. Процедура допомагає зняти запалення, набряк, біль, пришвидшити загоєння, розширити судини, відновити водно-сольовий баланс, стимулювати відтік лімфи, сприяє нормалізації ендокринної системи, ЦНС, імунної системи, посилює мікроциркуляцію лімфи та крові, підвищує еластичності стінок судин, посилює оксигенацію тканин.
  • Біорезонансна стимуляція. Процедура передбачає механічний вплив на тіло. Він здійснюється шляхом вібростимуляції та апаратного масажу у локальній ділянці. При цьому не має стресової складової, тому може використовуватися для терапії широкого переліку захворювань. До переваг біорезонансної стимуляції відносять багаторівневий ерготропний та трофоотропний вплив на тіло, стійкість результату, відсутність побічних ефектів, комфорт для пацієнта. Процедура має потужний лікувальний ефект: значне та стійке знеболювання, покращення периферичного кровообігу, покращення оксигенації тканин, зняття спазму з судин, нормалізація артеріального тиску, масаж тканин та клітин на мікрорівні, зняття спазму та нормалізація тонус м’язів, зміцнювання кісткової тканини, сприяння відновленню рухових функцій, зменшування ускладнення після пізньої реабілітації, нормалізація імунної та нейрогормональної регуляції та ін.
  • Магнітолазерультразвукова терапія (МЛУЗ). Інноваційна фізіотерапевтична процедура, яка передбачає комбінований вплив трьох факторів: оптичних лазерних променів червоного та інфрачервоного типу, імпульсного магнітного поля та низькочастотного ультразвуку. Магнітне поле дозволяє значно збільшити глибину проникнення лазерних променів в тканини тіла, що робить процедуру більш ефективною. Вплив ультразвуку забезпечує мікромасаж на рівні тканин і клітин. А також сприяє кращій засвоюваності гелів та мазей через шкіру. Ця процедура дає комплексний ефект: знімає внутрішній набряк тканин, запалення, м’язовий спазм, здійснює мікромасаж на клітковому рівні, розпушує грубу з’єднувальну тканину, сприяє підвищенню оксигенації клітин, розсмоктуванню інфільтратів, спайок та рубців, стимулює обмін речовин, регенерацію нервових волокон імунітет, активізує кровообіг.
  • Ударно-хвильова терапія ЕУХТ.  Це високоінтенсивна процедура, що дозволяє отримати значний терапевтичний ефект. Основним принципом її дії є унікальна здатність акустичних імпульсів здійснювати позитивний вплив на біологічні процеси ангіогенезу на молекулярному рівні, а також на процеси утворення кальцифікатів та знімати гострий больовий синдром. Під час процедури відбувається біомеханічна стимуляція тканин, що дає різноплановий ефект: зняття болю, запалення, стимуляція кровообігу в області лікування, розпушення дегенеративних кісткових наростів, знищення кальцифікатів та зон оссифікації, ліквідування фіброзних осередків, стимуляція току крові і лімфи, ангіогенезу, пришвидшення загоєння та зростання переламів, зв’язки і сухожилля стають більш еластичними та стійкими.
  • Екстракорпоральна магнітоіндукційнатерапія (ЕМІТ) – надзвичайно ефективна і корисна фізіотерапевтична процедура. Імпульсне електромагнітне поле високої інтенсивності впливає на тіло на клітинному і молекулярному рівні, що дає можливість швидко позбавити людини болю та полегшити її стан як під час гострого, так і під час хронічного періоду захворювання. Зміна частот додатково активізує і прискорює регенерацію тканин. ЕМІТ здійснює різноплановий ефект на всі структури опорно-рухового апарату: електромагнітне поле покращує кровообіг та сприяє швидкому формуванню хрящової і судинної мозолі, стимулює мінералізації хряща і ремоделюванні кістки, впливає на нервово-м’язові тканини зсередини, що призводить до деполяризації нервів та скорочення м’язів. В процесі відбувається зміцнення м’язів, що були пошкоджені, призводить до повторюваних скорочень м’язів, що оточують суглобову капсулу. Це ефективно мобілізує суглоб, знімає запалення та підвищує його рухливість, швидко і ефективно знімає біль навіть високої інтенсивності та хронічний.
  • Дарсонваль. Процедура, що передбачає вплив на тіло імпульсним перемінним електричним струмом високої частоти та напруги. Дія мікротоків сприяє розширенню судин, активізації кровообігу, що призводить до покращення харчування тканин та стимуляції регенеративних процесів. Ця процедура допомагає покращити рухливість суглобів, зняти набряк, покращити кровообіг, зняти біль, зменшити частоту загострень, покращити стабільність та опороздатність кінцівки та ін. Також дарсонвалізація підвищує ефективність і силу просочування у тканини кремів і мазей медичного призначення.
  Які фізіотерапевтичні процедури проводить клініка МедикаСано?

  Діагностика

  Неможливо провести ефективне лікування без точної діагностики, тому і клініці МедикаСано велику увагу приділяють цьому етапу. 

  Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний – опитування, огляд, здача аналізів, інструментальне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультації та діагностика.

  Лікар проводить повноцінне обстеження, щоб визначити наявність показань та протипоказань для проведення процедури.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Курс “Профілактичний” 25 занять
   220 5500 грн
   Курс ЛегкіРухи “Профілактичний” 20 занять
   230 4600 грн
   Курс масаж “Профілактичний” 15 масажів
   5700 грн
   Курс масаж з ЛФК “Профілактичний” 15 масажів
   6375 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МедикаСано є одним з провідних медичних закладів України у сфері лікування захворювань опорно-рухового апарату та реабілітації. Інноваційні методики та персоналізований підхід до роботи з пацієнтами забезпечують високі показники одужання та реабілітації пацієнтів навіть у важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. План лікування завжди включає цілий комплекс заходів, до разом дають швидкий та стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити лікування в умовах денного стаціонару, що дозволяє приймати їх навіть у важкому стані та забезпечувати цілодобовий медичний нагляд.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Клініка має три власні унікальні методики (SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex), що довели чудову клінічну ефективність у лікування та реабілітації пацієнтів з патологіями опорно-рухового апарату.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Інноваційне обладнання. Клініка укомплектована сучасними медичними апаратами, що дозволяють проводити діагностику і лікування максимально точно та ефективно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35