Вифлеємський вогонь в клініці МЕДИКАСАНО
![Вифлеємський вогонь в клініці МЕДИКАСАНО](https://medicasano.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/snymok-jekrana-2023-12-19-v-17.28.38-500x500.png)
Вже другий рік поспіль миколаївські Пластуни відкривають Різдв’яні тижні і приносять Вифлеємський вогонь колективу Клініки МЕДИКАСАНО та команді проєкту «Сила Справжніх». Справжні патріоти своєї Батьківщини, природолюби, великі мандрівники – Пластуни, щороку запалюють лампадку у місті де народився Христос і розносять її вогонь по всьому Світу. Вифлеємський Вогонь є символом миру, любові і добра – саме того, що пацієнти МЕДИКАСАНО, серед яких дуже багато військовослужбовців та ветеранів, а також колектив клініки, потребують найбільше.
Миколаївські пластуни заспівали свою пісню Вифлеємського Вогню Миру, зігріли всіх присутніх своєю вірою і любов‘ю та поділились Вифлеємський вогнем з МЕДИКАСАНО.
Тепер можна офіційно заявити що в МЕДИКАСАНО панує справжній дух Різдва, який на додачу до наших лікувальних програм дуже ефективно допомагає повертати здоров‘я нашим захисникам і цивільним!
У свою чергу, колектив клініки подарував юним скаутам смачні «Подарунки від Святого Миколая». Ми щиро вдячні миколаївському осередку Пласту і пластунам за Вифлиємський вогонь та чудовий настрій і завжди раді бачити в МЕДИКАСАНО!
Працюємо на Перемогу,
віримо в ЗСУ! ✌️👍🇺🇦