Рятуємо – допомагаємо ЗСУ!
![Рятуємо – допомагаємо ЗСУ!](https://medicasano.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-07_00-46-35-375x500.jpg)
Хлопці з 79-ки звернулись до команди проєкту «Сила Справжніх» клініки терапії і реабілітації «МЕДИКАСАНО» (до ребрендингу ОртоСано-Миколаїв), щодо духовної підтримки бійців, які попри важкі поранення гідно несуть службу в бригаді. Духовне здоров’я тісно пов’язане з фізичним, особливо на війні, особливо після важких поранень і травм, молитва рятує і допомагає долати фізичний і душевний біль та гідно проходити випробування долі. Ми звісно ж одразу погодились допомогти, адже багато з цих хлопців проходили в нас лікування і реабілітацію за проєктом Сила Справжніх».
Працюємо на Перемогу,
віримо в ЗСУ! ✌️👍🇺🇦