Медикасано отримала відзнаку Журналу та Всеукраїнської премії ТОП 100
![Медикасано отримала відзнаку Журналу та Всеукраїнської премії ТОП 100](https://medicasano.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0231-500x500.jpg)
Команда клініки Медикасано від початку заснування медичного закладу в грудні 2019 року та з моменту відкриття в квітні 2020 року, безперервно і наполегливо здійснює соціальний вплив. Саме соціальний вплив, на додачу до відмінного сервісу і якості медичних послуг, допомагає нам тримати високий рівнь задоволеності наших пацієнтів, а також мати поважний статус імпакт-бізнесу.
Це дуже кропітка і важка робота, яку щоденно виконує команда Медикасано, особливо після початку широкомасштабного вторгнення російської федерації 24 лютого 2022 року. І це дуже приємна відзнака для всіх нас.
Працюємо на Перемогу,
віримо в ЗСУ ✌️👍🇺🇦