Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

PRP-терапія

PRP-терапія або плазмотерапія – це інноваційний метод терапії та реабілітації патологій суглобів та хребта. В основі методики лежить використання плазми крові самого пацієнта, що збагачують тромбоцитами. Потрапляючи у тіло вона активізує фактори росту, що сприяє швидкій регенерації хрящової тканини, зняттю запалення та больового синдрому.

PRP-терапія активно практикується у спортивній медицині, травматології, ортопедії та інших сферах медицини. У клініці МЕДИКАСАНО плазмотерапію призначають у складі комплексного лікування, в тому числі процедура часто включається до курсів лікування та реабілітації за унікальними методиками «ЛегкіРухи», «SanoSpine» та «ScolioComplex». Плазмотерапія значно пришвидшує ремісію та одужання при цьому не маючи жодних побічних ефектів.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у суглобах
біль у хребті
запалення суглоба
обмеження рухливості суглоба
спазми м’язів
розтяжіння чи розрив зв’язок та сухожиль
відновлення після операції чи травми

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на консультацію. Плазмотерапія проводиться виключно з призначення лікаря за наявності показань, тому перше, що потрібно зробити – це записатися на прийом.
Пройти огляд і обстеження. Для встановлення діагнозу, наявності показань та протипоказань пацієнт повинен пройти огляд, пальпацію та апаратне обстеження.
За 2 – 3 дні до процедури треба відмовитись від вживання алкогольних напоїв, паління, вживання жирної, смаженої та гострої їжі. Також треба припинити вживання медикаментів, що впливають на згортання крові. Протягом дня перед процедурою пити багато води (не менше ніж 2 літри).
Заплануйте тиждень так, щоб після процедури у вас не було значних фізичних навантажень. Також місце уколу не можна прогрівати.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Лікар проводить детальне опитування, дізнається про всі ваші симптоми, їх характер, періодичність, наявність травм чи операцій.
2

Огляд.

Лікар проводить візуальний огляд і пальпацію. Може попросити виконати прості рухи чи вправи для визначення фізичної спроможності.
3

Обстеження.

Дані огляду необхідно підтвердити. Для цього пацієнт здає аналізи та проходить апаратне обстеження.
4

Складається план лікування.

Маючи всі дані лікар складає індивідуальний комплексний план терапії для кожного пацієнта.
Запишіться на прийом!

  Як діє PRP-терапія?

  PRP-терапія – це сучасна кліткова технологія, унікальність якої полягає в збереженні близько 90% живих тромбоцитів. Ці клітини крові містять значну частку факторів зростання, що запускають в організмі людини процеси регенерації.

  Процедура здійснює комплексний позитивний вплив на організм:

  • знімає біль у спині та суглобах;
  • прискорює відновлення хрящової та кісткової тканини, синовіальної рідини;
  • знімає спазм з м’язів спини та кінцівок;
  • запобігає утворенню спайків та фіброзу;
  • покращує рухливість суглобів;
  • збільшує обсяг рухів кінцівок і хребта;
  • підвищує місцевий імунітет;
  • прискорює одужання.

  Ця методика активно використовується у різних сферах медицини завдяки повній безпечності та високій ефективності. До переваг PRP-терапії відносять:

  використання лише власної крові пацієнта без хімічних речовин, що виключає алергічну реакцію, негативні наслідки та гарантує повну біосумісність;

  • безболісність і атравматичність процедури;
  • не вимагає госпіталізації;
  • швидкий результат – плазма активізується протягом 30 хвилин після введення;
  • високу ефективність і пролонговану дію процедури.
  Як діє PRP-терапія?

  Діагностика

  Діагностика – це важливий етап лікування, адже він її точності залежить ефективність терапії та реабілітації. В клініці МЕДИКАСАНО діагностика проводиться дуже ретельно за трьома напрямками:

  Клінічний. Включає огляд, пальпацію, здачу аналізів та апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці Медикасано

  Як проходить процедура в клініці Медикасано

  Процедура плазмотерапії проходить досить швидко – до 30 хвилин. Стандартний курс включає від 2 до 7 процедур с інтервалом від 3 днів до 2 тижнів, але індивідуальний графік визначає лікар персонально для кожного пацієнта.

  Процедура проводиться лікарями Медикасано та кваліфікованими медичними сестрами з відповідною підготовкою.

  Процедура включає наступні етапи:

  1. Забір крові пацієнта. Її поміщають у центрифугу, де відбувається осідання еритроцитів, а плазма з тромбоцитами відокремлюється і переміщується у верхні шари.
  2. Одразу після цього, лікар забирає отриману речовину та готується до введення.
  3. Отримана плазма вводиться пацієнту ін’єкційно у визначені ділянки: у м’які тканини біля суглоба, хребетний стовп чи безпосередньо в суглоб.

  Захворювання:

  Артроз
  Периартрит
  Епідкондиліт
  Пяткова шпора
  Тендовагініт
  Остеохондроз
  Бурсит
  Остеопороз
  Артрит
  Запалення зв’язок і сухожиль
  Розтяжіння чи розрив зв’язок і сухожиль
  Тендиніт
  Реабілітація після інсульту та операцій (артроскопії, ендопротезування та ін.)

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано є провідним медичним закладом у лікування та реабілітації патологій опорно-рухового апарату. Клініка пропонує усі сучасні процедури, що дозволяють прискорити одужання та досягти значного прогресу у реабілітації після травм та операцій.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план, що включає використання медикаментів, ЛФК, процедур та маніпуляцій, які разом дають швидкий та стійкий результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Лікування важких патологій вимагає постійного медичного нагляду, який можна забезпечити тільки в умовах денного стаціонару.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Лікарі Медикасано розробили унікальні методики терапії та реабілітації, що не мають аналогів в Україні. Їх висока клінічна ефективність доведена на практиці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання. Клініка має новітнє устаткування для проведення діагностики, процедур та малоінвазивних операцій на високому рівні.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Чи є протипоказання до проведення PRP-терапії?

    Як діє PRP-терапія?

    Скільки процедур PRP-терапії треба зробити?