Команда Медикасано отримала відзнаку від мера міста Сенкевича Олександра
![Команда Медикасано отримала відзнаку від мера міста Сенкевича Олександра](https://medicasano.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/snymok-jekrana-2024-01-22-v-22.32.40-500x328.png)
Трохи більше ніж за місяць виповниться 2 роки нашого спільного шляху зі всіма хто залишився в місті під час напівоточення та постійних страшних обстрілів, надавав послуги, рятував та допомагав військовим. За цей час через наш медичний заклад встиг відбутись і як гуманітарний хаб, через який було розподілено більше тисячі касок і бронежилетів, різне обладнання і спорядження для Справжніх, тони гуманітарних вантажів для цивільних осіб, а також для комунальних закладів міста. Ми надали безоплатне лікування та відновлення 580 військовослужбовцям, а також ветеранам і цивільним постраждалим від бойових дій. Ми не зупиняємось на досягнутому та рухаємось вперед! Працюємо на Перемогу, віримо в ЗСУ ✌️👍🇺🇦