Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Як обрати лікаря ортопеда у Миколаєві?

Як обрати лікаря ортопеда у Миколаєві?

Що лікує ортопед? Лікар, який діагностує захворювання опорно-рухового апарату та призначає курс лікування, називається ортопедом. Ортопед у Миколаєві надає медичну допомогу людям, які перенесли травми, запальні процеси чи захворювання, що спричинили порушення рухової функції. Послуги ортопеда:

Первинна консультація та діагностика;
Лікар виписує направлення на лабораторні дослідження (аналіз крові, сечі);
Огляд лікаря, розшифрування аналізів;
3D діагностика хребта;
Оцінка неврологічного статусу;
Аналіз стоп на плантографі;
Складання індивідуального плану реабілітації;
Супровід пацієнта під час лікування;
Динаміка результату та профілактика захворювань.
Лікар-ортопед у Миколаєві знадобиться, якщо у вас є вроджені чи набуті захворювання локомоторної системи, при деформації суглобів та кісткової тканини, ушкодженнях м’язів, зв’язок чи сухожилля. Лікарі клініки Medicasano використовують унікальні методики терапії для відновлення функцій опорно-рухової системи.

Консультація ортопеда у Миколаєві
Записатися на консультацію до ортопеда у Миколаєві можна онлайн. Прийом лікаря-ортопеда включає збір анамнезу, клінічний огляд, направлення на проведення додаткових досліджень пошкодженої області і складання плану лікування. Якщо у вас є скарги на дискомфорт чи біль – ортопед у Запоріжжі надасть вам допомогу.

Симптоми захворювань опорно-рухового апарату можна побачити неозброєним оком. Якщо ви звернули увагу на зниження чутливості, деформацію пошкодженої області, оніміння та хворобливі відчуття у травмованій ділянці тіла – консультація ортопеда необхідна, щоб запобігти подальшому розвитку захворювання.

Що лікує лікар-ортопед
Спектр послуг, які надає ортопед клініки терапії та реабілітації суглобів Medicasano допоможе визначити характер ушкоджень опорно-рухової системи, залишить свої рекомендації щодо комплексного лікування захворювань та травм у стаціонарних умовах. Хвороби скелетно-м’язового апарату, яких допоможе позбутися ортопед:

Подагричний артрит – виникає у разі порушення обміну речовин і призводить до запальних процесів у суглобах;
Ентезопатія – це запалення тканин навколо суглоба та капсульно-зв’язувального апарату, що виникає при недостатності зчеплення кісткової тканини та сухожилля;
Ревматоїдний артрит – поширена проблема для людей зрілого віку, що призводить до запалення суглобів;
Артроз – деформація суглобового хряща потребує допомоги лікаря-ортопеда усунення хворобливих відчуттів;
Спондильоз – зміни структури хребців у хребті призводить до серйозних ускладнень опорно-рухового апарату;
Грижі – зміни в диску хребта виникають у різному віці та потребують медичного втручання.