Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Біль у суглобах

Болі в суглобах – це розповсюджена проблема, з якою протягом життя стикається чи не кожна людина, особливо після 30 років. За статистикою ВООЗ, суглобовий біль відчувають 50% населення старше 40 років, а постійне лікування і профілактику більше 90% осіб вікомі від 70 років. Це досить неприємне відчуття, яке обмежує рухливість та працездатність і суттєво погіршує якість життя. Біль може виникати через травмування або розвиток патологічного процесу. Але з віком, найпоширенішою причиною болі в суглобах є артроз і викликані ним дегенеративні зміни, аж до повного зношення хрящової та омертвіння кісткової тканини.

В організмі людини нараховується понад 230 суглобів. Кожен з них є цілим апаратом, який включає кістки, хрящі, м’язи, суглобову сумку, меніски, диски та інші допоміжні утворення. Кожна зі структур забезпечує рухливість і повноцінну роботу суглоба. Якщо розвивається патологічний процес людина відчуває біль у суглобі, що може мати різний характер:

 • стартовий (виникає на початку руху);
 • тупий;
 • хронічний;
 • раптовий;
 • мігрувальний (розпочинаються в одному суглобі, а потім переходять на інший);
 • відображений тощо.

Інколи болі посилюються під час руху, інші турбують вночі під час сну і т.д. Дуже важливо якомога раніше виявити причину болю та розпочати лікування, адже цей симптом свідчить про травму чи розвиток захворювання, що без належного лікування призведе до обмеженості рухових можливостей, хронічного вивиху, та, навіть до інвалідизації людини.

Клініка МЕДИКАСАНО практикує комплексні консервативні методи лікування та реабілітації суглобів, що дозволяють досягти швидкого і стійкого результату. Крім того, фахівці МЕДИКАСАНО розробили унікальні методики «SanoSpine» та особливо «Легкі Рухи», які допомагають у лікуванні та реабілітації патологій суглобів.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у суглобі;
обмеженість рухливості суглоба;
набряк у суглобі;
почервоніння шкіри в області суглоба;
травма суглоба.

Як підготуватись до прийому лікаря

Підготуйтесь до консультації з лікарем. Згадайте коли з’явилися перші симптоми, коли біль посилюється, який характер має.
Підготуйте медичну картку, візьміть результати всіх попередніх обстежень, дані про призначене раніше лікування. Це допоможе скласти точну клінічну картину.
Будьте готові відповісти на всі запитання щодо стану здоров’я, наявність алергій, попередніх травм, хронічних патологій, медикаментів, що ви приймаєте регулярно та ін.
Оберіть зручний одяг, адже під час обстеження вам повинно бути легко роздягнутися та одягнутися. Якщо не буде протипоказань, після консультації лікаря, вам запропонують пробне заняття з реабілітологом, або в окремих випадках процедуру, безкоштовно.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар детально дізнається про історію хвороби, збирає дані про травми, операції, запитує про тип, локалізацію і характер симптомів.
2

Огляд

Проводиться загальний огляд і пальпація для визначення стану суглоба та навколишніх тканин. Також фахівець просить виконати певні рухи чи вправи для виявлення рухливої спроможності.
3

Обстеження

Людина здає клінічні аналізи, проходить апаратне обстеження (ультразвукову діагностику, рентгенографію, КТ, плантографію, артроскопію тощо).
4

Складається план лікування

Отримавши повну інформацію лікар визначає діагноз та складає персональний план терапії. До лікування залучається невролог та інші вузькопрофільні спеціалісти.
Запишіться на прийом!

  Де виникає біль у суглобах?

  Найчастіше пацієнти звертаються за допомогою через біль в таких суглобах:

  • колінному;
  • тазостегновому;
  • плечовому;
  • ліктьовому.

  Але неприємний симптом може виникати у будь-яких суглобах, навіть у суглобах пальців рук чи ніг.

  Біль у суглобах може виникати через різні причини:

  • артроз (зношення суглоба);
  • артрит (запалення);
  • дегенеративно-дистрофічні захворювання;
  • травми;
  • вимушена тривала позиція тіла (розповсюджена проблема у програмістів, піаністів та ін.);
  • надмірні навантаження;
  • судинні захворювання;
  • проблеми із обміном речовин через захворювання;
  • гострі інфекційні захворювання;
  • діабет, ожиріння, генетичну схильність та інші фактори.
  Де виникає біль у суглобах?

  Діагностика

  Діагностика має визначальну роль в ефективності лікування, тому і клініці Medicasano їй приділяють велику увагу. Для встановлення діагнозу використовується медичні апарати останнього покоління, що дає точну детальну інформацію про стан організму.

  Діагностика в МЕДИКАСАНО проводиться за такими напрямками:

  Лабораторні аналізи. Лабораторний скринінг надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.

  УЗД – дозволяє провести детальне обстеження суглоба і м’яких тканин, а також стану суглобової сумки;

  КТ чи МРТ – застосовується для отримання детального пошарового знімка кісткових структур та суглобових сумок.

  Артроскопія – дає можливість максимально точно з’ясувати стан суглоба, дослідити всі його відділи, обсяг і тип ураження.

  Денситометрія – дає можливість обрахувати ризик переломів і своєчасно вжити заходів консервативного лікування для їх уникнення, оцінити стан кісткової тканини і ризик розвитку остеопорозу, що особливо важливо коли прогноз хірургічної операція із заміни суглоба є безальтернативним, але цьому має передувати курс консервативного лікування остеопорозу та реабілітаційних занять з підготовки до операції з ендопротезування суглоба.

  Клінічний. Під час огляду лікар визначає локалізацію, інтенсивність та характер болю. Пацієнт здає аналізи і проходить апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Консервативне лікування болю в суглобах в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Препарати допомагають зняти біль, запалення, набряк. У деяких ситуаціях застосовується медикаментозна блокада.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артрит
   Артроз
   Ревматоїдний артрит
   Бурсит
   Гонартроз
   Розгорнути

   Ціни

   Тейпування кульшовий суглоб
   дорослим 450 дітям 225 грн
   Блокада внутрісуглобова / Внутрісуглобова ін’єкція
   860 грн
   Пункція суглоба діагностично-лікувальна
   860 грн
   Тейпування колінний суглоб
   дорослим 360 дітям 180 грн
   Тейпування ліктьовий суглоб
   дорослим 300 дітям 150 грн
   Тейпування плечовий суглоб
   дорослим 360 дітям 180 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про біль у суглобах

    Чому може виникати біль у суглобах?

    Коли треба звернутися до лікаря із болем у суглобі?

    Хто займається лікуванням болю в суглобі?